Ciekawostki

Projektor dla każdego

przeczytasz w 1 min.Niewykluczone że w przyszłości wiele osób na dobre pożegna się z kinem. Jeśli ktoś będzie cenił samo doświadczenie, czyli wyjście ze znajomymi, popcorn, klimatyzowane pomieszczenie, zgaszone światła i rewelacyjny dźwięk, to wówczas pewnie nadal będzie chodzić do kina. Przestanie to jednak mieć znaczenie jeśli chodzi o obraz. Każdy bowiem będzie mógł sobie pozwolić na zakup wysokiej jakości projektora.

Widoczny na zdjęciach projektor jest niewielki a oferuje rozdzielczość Full HD 1080p, w dodatku jest bezprzewodowy i może pracować w taki sposób przez 3 godziny. Ma także wbudowany dysk SSD. Jeśli ktoś zechce oglądać film na ścianie, wystarczy że wyjmie z szuflady takie urządzenie i po sprawie.

Projektory ewoluują. Ostatnio coraz popularniejsze stają się wersje mini, które mają tę zaletę, że są łatwe w przenoszeniu. Nie mogą jednak dogonić jakością modeli do kina domowego, które często kosztują ok. 10 000 zł. W przyszłości doczekamy się modeli zarówno małych, jak i oferujących najwyższą jakość obrazu. W dodatku każdego będzie stać na taki sprzęt. Innymi słowy: na rynku projektorów jest jeszcze dużo do zrobienia!