Komputery

ION

przeczytasz w 1 min.

ION na dość niepozornym stoisku zaprezentowało kilka urządzeń, które mnie, starego gracza, wprawiły w całkiem nostalgiczny nastrój. Co więcej, pewne oldskulowe rozwiązania połączone były z tymi najnowszymi i przyznam, że bardzo mi się to podobało.

O ION Piano Apprentice pisaliśmy już jakiś czas temu, a tym razem mogłem osobiście dotknąć i poplumkać na klawiaturze, do której jak do stacji dokującej wpina się iPada, a także skorzystać z samouczka, który dość dobrze się sprawował – myślę, że po kilkunastu lekcjach mógłbym z pamięci zagrać już prostsze utwory.

ION Apprentice i mixer

Mały stół mikserski także sprawował się nieźle, ale tylko w rękach młodego człowieka, którego obserwowałem przez chwilę. Widząc zacięcie na twarzy, zagryziony język i wysłuchując kilkuminutowego setu przyznam, że tego typu urządzenia w tandemie z notebookiem mogą przynieść całkiem ciekawe efekty.

ION iCade to nic innego jak miniatura automatów do gier, gdzie sercem zabawki także jest iPad. Wkłada się go tak, że przypomina ekran z automatów znanych choćby z wielu polskich dworców, gdzie nie chwaląc się wydałem masę pieniążków by móc połoić w dostępne tylko w ten sposób tytuły. Przechodzenie Metal Sluga na jednym żetonie to zasługa moich przyjaciół, którzy do tej pory ciupią na emulatorach Mame, ale i ja mogłem się pochwalić niejednym osiągnięciem, choćby w Street Fighter 2. Gdybym był posiadaczem iPada, zakupiłbym taki gadżet niezwłocznie. Mocna, metalowa gała, duże przyciski - to jest to!

Dodatkowo stoisko uzupełniały takie ciekawostki jak choćby skaner do książek, zestaw głośnomówiący do iPhone'a (stacja dokująca przypomina te z filmów sensacyjnych), ręczny skaner do zdjęć i dużych publikacji, automat perkusyjny dla młodzieży, adapter, a nawet gitara z interfejsem i oprogramowaniem do komputera. O każdym z tych gadżetów ludzie na stoicku mogliby opowiadać godzinami. Widać, że są pasjonatami tego co oferują.

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login