Komputery

Sharp

przeczytasz w 1 min.

Telewizory królowały także na stoisku firmy Sharp, które wystylizowano na boisko piłkarskie. Na złożonych z czterech i więcej telewizorów wideościanach można było oglądać jakość paneli tej firmy, możliwości tworzenia niemal bezramkowych ekranów, a także podziwiać telewizor pracujący w rozdzielczości 8K4K.

Telewizor Sharp 8K4K

Nawet po podejściu na odległość kilku centymetrów pikselki były niezwykle małe, a z 2-3 metrów obraz robił piorunujące wrażenie. Wszyscy stali jak urzeczeni, podziwiając ostrość obrazu i detale wyświetlanych obiektów. Na naszych zdjęciach może nie widać tego dokładnie, ale rozdzielczość tego typu jeszcze długo nie zagości w domach – do tej pory żadna z naszych platform cyfrowych nie oferuje jeszcze programów w rozdzielczości 1080p, a co dopiero 8K4K. ;-)

Powiększony obraz Sharp 8K4K

Były także bezprzewodowe telewizory, które panowie ochoczo dźwigali po stoisku, prezentując na nich mecze. Wyglądały jak monstrualne tablety z rączką od walizki.

Przenośny telewizor Sharp bezprzewodowy


Niemal każdy kibic piłki nożnej zatrzymywał się przy pucharze, który wręczony zostanie zwycięzcy zmagań drużyn w 2012 roku w Polsce i na Ukrainie. Prezentował się okazale – przyznam, że chciałbym by trafił w ręce naszych rodaków.

Puchar Euro 2012 Sharp

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login