Internet

Streamdrag

przeczytasz w 1 min.

Streamdrag.com jest jednym z ciekawszych serwisów ułatwiających słuchanie muzyki pochodzącej z YouTube. Do korzystania z witryny nie jest wymagana rejestracja, jednak warto to zrobić. Założenie konta pozwala na zapisywanie playlist, dzięki czemu możemy szybko powrócić do naszej ulubionej muzyki. Jeżeli ktoś chce dodać więcej informacji o sobie, może dodać odnośniki do profilu na serwisach społecznościowych oraz wyświetlać wiadomości z konta na Twitterze.


Strona główna streandrag

Nie musimy przeszukiwać zbiorów by posłuchać muzyki danego zespołu lub gatunku. Do dyspozycji mamy gotowe, stworzone przez internautów listy piosenek. Składanka stworzona przez użytkownika serwisu spodobała się? Wystarczą trzy kliknięcia i już pod dowolną nazwę zapisujesz to w swoim profilu, aby wrócić do tego później. Tak samo jak w przypadku Jukesy stworzono wygodne przyciski nawigacji, a sam film jest wyświetlany w bardzo małym oknie. Kolejność utworów zmienia się bardzo szybko i wygodnie, z pomocą przychodzi udogodnienie zwane drag and drop (przeciągnij i upuść). Szkoda, że zmiany nie są zapisywane automatycznie.


Tworzenie playlist

Wyszukiwarka działa dość dobrze, nie musimy wpisywać nazw ze 100-procentową dokładnością. Brak jednego ze słów bądź literówka nie wpływa negatywnie na wyniki wyszukiwania. Wyniki wyszukiwania często się powtarzają, przez co dodawanie pozycji do playlisty jest denerwujące, ponieważ musimy się przedzierać przez kilka stron, na których wyniki ciągle się powtarzają. Po drugie, czasami brakuje tytułu, wyświetla się wyłącznie autor utworu i nic więcej. Streamdrag prezentuje się bardzo dobrze, wystarczą drobne poprawki ułatwiające i przyspieszające korzystanie z witryny.

Serwis dostępny pod adresem: streamdrag.com