Internet

JukeFly

przeczytasz w 1 min.

Bardzo rozbudowane narzędzie. Udostępnia sporo opcji, wystarczy poświęcić chwilę, aby je odszukać. Znajdziemy między innymi elementy społecznościowe, a oprócz standardowego tworzenia prostego profilu mamy do dyspozycji zdjęcia, znajomych, wysyłanie wiadomości, czy też korzystanie z playlist znajomych.


Strona główna JukeFly

Przygotowano również ciekawą aplikację na systemy z rodziny Windows. Za jej pomocą opracujemy bibliotekę utworów na podstawie plików muzycznych na komputerze. Na serwer JukeFly wysyłane są wyłącznie dane dotyczące pliku (tytuł, artysta, album itp.), dzięki czemu mamy dostęp do muzyki niezależnie od tego gdzie jesteśmy.


Do układu treści oraz nawigacji trzeba się przyzwyczaić

Poszukiwania ulubionej muzyki zaczynamy od wpisania tytułu, nazwy artysty lub nazwy albumu. Wyszukiwarka do najlepszych nie należy, drobny błąd równa się błędne wyniki, do tego w przypadku niektórych zespołów musimy poczekać chwilę na zwrócenie wyników. Gdy uda się już znaleźć to czego szukamy, do dyspozycji mamy biografię (tylko w niektórych przypadkach się wyświetla), zdjęcia, podobne zespoły i przede wszystkim albumy.


Tworzenie playlist

W przypadku JukeFly albumy nie mają za dużo wspólnego z dyskografią, najczęściej zawierają one kilka takich samych propozycji. Dodawanie do playlisty jest bardzo proste, klikamy "zapisz" lub przeciągamy wybrane piosenki do odpowiedniego miejsca. Podczas odtwarzania możemy korzystać z tekstu utworu. Szkoda, że w większości przypadków się nie wyświetla. Opcjonalnie możemy zmieniać wyświetlane filmy.

JukeFly bardzo ułatwia słuchanie muzyki z YouTube, jest idealnym narzędziem dla wymagających osób. Jednak irytujące są drobne niedociągnięcia, które utrudniają szybkie korzystanie z serwisu. Należy jednak pamiętać, że usługa jest w wersji beta. Jeżeli przetrwasz tworzenie playlisty na pewno będziesz zadowolony z tego serwisu.

Serwis dostępny pod adresem: jukefly.com