Gry

Crossfire (FPS)

przeczytasz w 1 min.

» Pobierz grę

Crossfire jest dość nietypowy, bo producentem jest południowokoreański SmileGate. Wersja gry dla krajów spoza Azji powstała w styczniu roku 2009. Tytuł jest kolejnym taktycznym  FPS-em w zestawieniu.

Tłem dla zmagań graczy jest konflikt pomiędzy terrorystami organizacji Black list a najemnymi siłami antyterrorystycznymi, opłacanymi przez Global Risk. Wymianę ognia prowadzić można w 8  trybach, od standardowego Team Deathmatch, po dość ciekawy  Mutation Mode. W tym drugim 1-2 graczy zamienia się w mutantów z około 5000 puktów żywotności. Każdy żołnierz trafiony  przez mutanta również zamienia się w kreaturę i staje po stronie wcześniejszego wroga. Gra trwa do momentu, gdy zainfekowani zostaną wszyscy żołnierze, bądź siły mutantów zostaną wybite w pień.

Gracze w nagrodę za fragi zdobywać będą punkty doświadczenia. Podobnie jak w Combat Arms, tak i w tej grze broń kupujemy zarówno za walutę darmową (Game Points), jak i taką, którą otrzymamy po uiszczeniu odpowiedniej opłaty na rzecz twórców gry (Z8 Points).