Gry

Last Scenario

przeczytasz w 1 min.

» Pobierz grę

Dawno już nie miała miejsca premiera dobrego RPG-a. Do czasu następnej możemy popróbowac swoich sił w darmowym Last Scenario, który trudno zestawiać z Wiedźminem, ale mimo to zapewni sporą dawkę frajdy. Jest to kolejna po Parallel Worlds gra stworzona w programie RPG Maker XP.

Swoją wędrówkę rozpoczniemy w mieście Whitlake Town i od razu dostaniemy poważne zadanie, godne herosa. Zostaniemy wrzuceni w wir przygód poprzez podjęcie zadania polegającego na odnalezieniu zaginionego... kota. Wtem ni z tąd ni z owąd zbawicielowi futrzaka objawia się wyrocznia i grzecznie informuje o tym, że jesteśmy jedyną osobą na świecie, która jest w stanie ocalić ludzkość przed nadchodzącą armią potworów.

Last Scenario jest bardzo dobrze dopracowana pod względem graficznym. Gra jest w stanie zapewnić graczowi rozrywkę na kilka do kilkunastu godzin. Wszystkie postacie, które będziemy mogli wcielić do drużyny nie są ograniczone umiejętnościami i czarami jedynie jednej profesji. Znajdziemy też wiele zadań głównych i pobocznych.