Gry

Alliance of Valiant Arms

przeczytasz w 1 min.

» Pobierz grę

Jeśli szukacie FPS-a z bardzo dobrą grafiką, którego ściągniecie  za darmo i legalnie, to Alliance of Valiant Arms jest propozycją skierowaną właśnie do was. Zastosowano w nim  Unreal Engine 3, który znany jest z takich hitów jak Gears of  War 2 czy Unreal Tournament 3.

Fabuła zawarta w grze opiera się na fikcyjnym konflikcie  pomiędzy Unią Europejską a Federacją Neo-rosyjską.  Problemy rozwiązujemy za pomocą ognia ciągłego, pół-automatycznego, bądź prowadzonego z broni przybocznej. Jak to bywa w przypadku MMO FPS, za zarobioną w trakcie walki walutę kupujemy broń oraz ulepszenia pancerza i umiejętności. Dodatkowo na uzbrojeniu zamontować można udogodnienia, takie jak tłumiki, lunety i wiele innych.

W AoVA sporą rolę w zgraniu zespołu pełni komunikacja głosowa. Żołnierze UE porozumiewają się w języku angielskim, natomiast strona rosyjska, jak zapewne się domyślacie, mówi w swoim ojczystym języku. Dodaje to grze ciekawego klimatu. Do wyboru mamy 3 klasy: strzelca, zwiadowcę oraz snajpera. 7 ciekawych i urozmaiconych trybów sprawi, że nie zaczniemy się szybko nudzić.