Gry

Far Cry

przeczytasz w 1 min.

» Pobierz grę

Wydaje się, że gry takiej jak Far Cry nie trzeba nikomu przedstawiać. Dla tych jednak, którzy nie mieli z nią do czynienia, śpieszę z wyjaśnieniem: to udany FPS, który stworzyło studio Crytek. Grę wydaną przez Ubisfot sprzedanow ponad 3 milionach kopii. Od dłuższego czasu można znaleźć ją w sklepach za około 19 zł. Jeśli jednak nie zależy wam na zabawie w trybie multi (brak w darmowej wersji), a w trybie single nie będą was irytować reklamy, to zachęcamy do legalnego pobrania Far Cry za darmo.

Wcielamy się w postać Jacka Carvera - byłego żołnierza sił specjalnych. Na tajemniczym archipelagu poszukujemy dziennikarki, którą wcześniej mieliśmy eskortować, a która zaginęła po ataku najemników na jej łódź.

Gra osiągnęła spory sukces, dzięki bardzo przyjemnej dla oka grafice (silnik CryENGINE) oraz przede wszystkim ogromnemu terenowi działań. Oznacza to w praktyce niczym nieograniczoną dowolność w sposobie wykonywania misji. Jest to dość wymagająca gra, także decydując się na jej pobranie przygotujcie się na długie godziny zabawy.