Gry

FIFA Online

przeczytasz w 1 min.

» Pobierz grę

Zadziwimy was na pewno informacją, że wbrew wszelkim prawom logiki FIFA Online jest sequelem...FIFA Online 2! Oczywiście tytuł jednoznacznie wskazuje na to, co jest esencją gry. Mniej obeznanym w skrótach podpowiemy: kopanie piłki.

FIFA Online znajduje się w fazie Open Beta od 26 maja 2010. Oznacza to, że każdy, kto założy konto na stronie EA, będzie mógł dołączyć to kilkuset tysięcy graczy z całego świata i rywalizować z nimi na arenach piłkarskich stadionów.

Gra instaluje się jako wtyczka do przeglądarki (IE, FF), jednak nie dajcie się zwieść pozorom. Korzysta z silnika zastosowanego w FIFA 2010! Sterowanie odbywa się jedynie za pomocą myszki, co jest rozwiązaniem bardzo ciekawym i w praktyce spisuje się wyśmienicie. Oprócz potyczek z innymi żywymi przeciwnikami możemy stanąć w szranki w jednej z lig piłkarskich i zdobywać tam punkty doświadczenia oraz kupować nowych zawodników.

Poziom trudności dostosowuje się do umiejętności grającego. To również świetne rozwiązanie, gdyż owych poziomów jest aż 20. FIFA Online jest świetną propozycją dla fanów kopania łaciatej i patrząc na tak udany produkt pozostaje nam żywić nadzieję, że wkrótce pojawi się więcej tego typu gier!