Oprogramowanie

Podsumowanie

przeczytasz w 1 min.

nVision krakowskiej firmy Axence należy postawić w czołówce systemów monitorowania i nadzoru nad siecią, stacjami roboczymi i użytkownikami. Modułowość rozwiązania i indywidualne podejście producenta do użytkownika systemu sprawia, że każdy administrator może dopasować nVision do własnych potrzeb i wymagań.

Niewątpliwą zaletą jest również fakt, iż producent uważnie przygląda się uwagom i pomysłom użytkowników nVision, a kolejne odsłony systemu przynoszą coraz to nowsze funkcjonalności i rozwiązania. Dzięki jednej instalacji otrzymujemy potężne narzędzie, które może służyć nie tylko administratorom sieci, ale również działom finansowym, księgowym i kadrze zarządzającej.

Ocena końcowa:

 • Prosta instalacja i konfiguracja
 • Modułowość rozwiązania
 • Intuicyjny system zarządzania
 • Ogromne możliwości poszczególnych modułów
 • Zmieniony sposób licencjonowania pozwalający na wypróbowanie nVision za darmo
 • Brak

100%

Super jakośćSuper produkt

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kedziu
  2
  odwiedzane strony WWW / filrtowanie WWW. A czy www ale po HTTPS też filtruje i sprawdza odwiedzone?
  • avatar
   Sarna
   2
   Wypróbować możesz za darmo. Co dalej ?
   Jakiś czas temu pełen pakiet dla np 100 jednostek był w okolicy 200 zł brutto od szt. czyli 20 000 brutto za 100 komputerów.
   Teraz oceń sam.
   • avatar
    Balrogos
    1
    nVidion czy to sie nie kłuci z nvidia ktora ma tez nVision? wogole nazwa koajrzy sie z nvidia.

    http://nvisionapp.com/


    "

    NVision is the best original news app for all things Android. Our top editors write fresh new content every day that is ONLY available on NVision. We cover the hottest stories across games, apps, and technology and tell you what you should be playing and give you exclusive sneak peeks into what's coming next.

    NVision is the world's premier resource for discovering the best apps and games available on Android, learning about innovative technology on the horizon, watching gorgeous high-definition trailers, game play footage and much more.

    Available for all Android devices, the NVision app also has cool 3D tile-flipping capability on Tegra powered devices.

    PLEASE NOTE: If you have problems with NVision email us at: info@dialectinc.com
    "
    • avatar
     cyna76
     0
     coś jak dawny Anasil
     • avatar
      Marucins
      0
      Musicie nauczyć się tworzyć ankiety.
      Z tym jest tak jak w wyborach w USA. W ankietach wygrywała Clinton a wybory wygrał Trump. To tez ciekaw jestem jakie pytania były zadawane elektoratowi?
      ;)
      • avatar
       _taurus_
       0
       Jest kilka opensorsowych narzedzi wystarczy minimalna wiedza jak to zainstalowac na linuxie... nie widze sensu wydawania takiej kasy jesli mowa o 200 PLN per workstation wolalbym kupic w GFI MAX...
       • avatar
        0
        ale nVision dla jednego hosta nie kosztuje 50$. Nawet 5$ może być kwotą zawyżoną.
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Decyzja o wyborze oprogramowania do zarządzania infrastrukturą IT zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji przyszłego użytkownika systemu. Od ponad 10 lat rozmawiamy z naszymi klientami i dostępny w nVision wachlarz funkcji jest odpowiedzią na wyzwania administratorów sieci złożonych z kilku, jak i kilku tysięcy końcówek. Naturalne ograniczenia forum nie pozwolą mi na szczegółową i niskopoziomową prezentację naszego systemu. Artykuł, choć bardzo rozbudowany i rzetelnie napisany, także nie odpowie na wszystkie Pana wątpliwości. Zachęcam do udziału w jednym z naszych webinariów. Możemy się także umówić na indywidualny pokaz możliwości programu. Jeśli chodzi o wycenę to proszę uwierzyć, że może być ona dużo niższa od katalogowej. Przykładowo przy zakupie pełnego pakietu obowiązuje rabat modułowy 20%. Liczba modułów to tylko jeden z wielu czynników wpływających na ostateczną wycenę. Jej podstawą są zawsze indywidualne potrzeby klienta. Zapraszam do kontaktu: jakub.kralka@axence.net.