Telewizory

Najciekawsze aplikacje w Smart Hub

przeczytasz w 1 min.

Jako pierwsza przeglądarka www. Przeglądalnie stron i nawigacja są komfortowe nawet przy użyciu pilota STC, a po podłączeniu klawiatury i myszki nie różni się od przeglądania na komputerze. Na ekranie swobodnie można czytać artykuły, nawet małe czcionki są bardzo wyraźne, kontrast doskonały, a stronę można dodatkowo przeskalować. Duży plus za obsługę flash, która umożliwia oglądanie filmów umieszczonych bezpośrednio w stronach www - na poniższym wideo możesz zobaczyć jak to działa. Pewną niedogodnością jest brak możliwości ukrycia paska menu przeglądarki. 


Youtube. Interfejs i sterowanie bardzo przyjemne, a jeśli mamy już zasubskrybowane swoje ulubione kanały, oglądanie filmów w youtube na tym telewizorze może się okazać miłym pożeraczem czasu.

 

Tuba FM i Tuba TV. Kolejne dwie aplikacje, które świetnie sprawdzają się dla urządzenia grającego sobie w tle. F8500 w trybie energooszczędnym pobiera około 40W, więc nie ma obawy, że narazi nas na wysokie rachunki za prąd lub poczucie winy, że nie dbamy o środowisko. W takich przypadkach ujawnia się wyższość nad plazmami i telewizorami z pełnym podświetleniem LED, które pobierają znacznie więcej energii.

.