Ciekawostki

Pacjent teraźniejszości

przeczytasz w 1 min.

"Design We Can All Live With" to projekt firmy Worrell, która chce zapewnić lepszy system zdrowia opierając się na technologiach dostępnych już teraz. Rozwiązanie przygotowywane przez Worrella (zobacz wideo poniżej) może się podobać.

Firma chciałaby wprowadzić szereg technologii ściśle łączących lekarzy z pacjentami. Na filmie można zapoznać się z wypowiedziami projektantów, jak i lekarza oraz pacjenta. Głównym przesłaniem jest jednak zaprezentowanie pewnej wizji i wyrażenie potrzeb i pragnień ludzkości.

Przedstawiciele Worrella przez ostatnie 4-5 lat rozmawiali z pacjentami na temat ich potrzeb związanych z obecnym systemem zdrowia. Dowiedzieli się czego brakuje, czego jest za mało, co jest zbyt skomplikowane, itd. Sama firma zaś istnieje na rynku od 35 lat, więc jej doświadczenie jest ogromne.

Worrell chciałby zaoferować urządzenia elektroniczne oferujące dostęp do aktualnej dokumentacji medycznej pacjenta, jak i - przykładowo - pomocne informacje związane z obecnym stanem zdrowia, które byłyby wysyłane bezpośrednio od lekarza. Co najciekawsze, wszystkie te rozwiązania miałyby być dostępne w najbliższej przyszłości.

Dodatkowe zdjęcia: