Projektory

Podsumowanie

przeczytasz w 2 min.

Toshiba TDP-ET10 to ciekawy projektor, który na pewno może przypaść do gustu osobom które poszukują stosunkowo niedrogiego projektora do niewielkiego pomieszczenia. Przypuszczać można, że japońska Toshiba stworzyła taki produkt z myślą o milionach mieszkańców wielkich japońskich miast. Nie jest tajemnicą, że mieszkańcy kraju Kwitnącej Wiśni nierzadko żyją w małych mieszkaniach. Oczywiście i w polskich realiach TDP-ET10 może zawojować serca przyszłych klientów.

Wydaje się, że urządzenie może przypaść do gustu użytkownikom już posiadającym odtwarzacz DVD, czy też tuner telewizji SD. Podłączanie źródeł HD ma o tyle sens, że Toshiba radzi sobie z sygnałem nienagannie. Z punktu widzenia wzrostu jakości obrazu, mała rozdzielczość Toshiby nie jest w stanie w pełni oddać możliwości obrazu High Definition.

Do zalet na pewno należy zaliczyć wbudowany szerokokątny obiektyw dzięki któremu z niewielkiej odległości uzyskamy ekran o dużej przekątnej. Jako drugą zaletę typuję elastyczność – duża ilość gniazd audio-wideo, w tym HDMI. Po trzecie, wbudowane głośniki w systemie 5.1 – choć nie powalają, mogą przydać się w małych pomieszczeniach.

Do wad na pewno zaliczyć trzeba głośność – projektor mógłby być odrobinę cichszy. Trudno też nie wspomnieć, że w opakowaniu producent dodaje tylko przewód zasilania. Dodatkowy przewód D-Sub mógłby przydać się na dobry początek.

Moja ocena:
Jakość obrazu:
Ergonomia
Jakość wykonania:
Cena/możliwości:
Ogólna ocena:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Dlaczego producenci sprzętu tak się upierają przy tym błyszczącym czarnym? Ja zdecydowanie bardziej preferuję proste, pudełkowate kształty ze szczotkowanego aluminium.
  • avatar
   SoundsGreat
   0
   wszystko fajnie, tylko ta rozdzielczość...
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Rewelacja to to nie jest, ale z drugiej strony do pokoju 10m2 u w wielkiej plycie i ogladania DIVXow z laptopa czy nawet DVD jak znalazl ;)