Systemy operacyjne

To nie wszystko

przeczytasz w 1 min.

Oczywiście nie są to wszystkie nowości, jakie znajdą się w finalnej wersji Windows 10. Microsoft konsekwentnie dodaje do swojego systemu kolejne nowości. Robi to w kolejnych, wychodzących co kilka tygodni aktualizacjach.

Po każdej z nich staramy się umieścić w tym artykule wszystkie informacje na temat nowej wersji systemu. Dzięki temu możecie na bieżąco się z niego dowiadywać o wszystkich nowościach, które są dodawane do najnowszej odsłony systemu Windows.

Kolejnego uzupełnienia tekstu możecie spodziewać się pod koniec lipca. Właśnie wtedy ma pojawić się pełna wersja systemu Windows 10, którą z chęcią opiszemy i przetestujemy.

Jeśli chcecie być jak najbardziej na bieżąco z nowym systemem Microsoftu, nie zapomnijcie wejść w ustawienia komputera [Settings], ustawienia aktualizacji i przywracania [Update and recovery], oraz w zaawansowane ustawienia aktualizacji [Windows Update], [Advanced options]. W dolnej części okna zobaczycie dwie opcje – Slow i Fast. Pierwsza jest domyślna i powoduje instalację tylko najbardziej dopracowanych aktualizacji.

Z kolei druga sprawia, że wszystkie nowości otrzymujecie jako pierwsze osoby na świecie. Warto pamiętać, że pierwszeństwo ma swoją cenę i wybranie tej opcji może mieć negatywny wpływ na stabilność działania komputera, dlatego ostrzegamy: wybieracie ją na własną odpowiedzialność.

 

Więcej bieżących informacji znajdziesz w strefie Windows 10

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  saper1972
  -4
  Zamiast pisać te głupoty i bzdety, wyślijcie zapytanie do Ms co z Cortaną po polsku ??????????????? bo o tym jakoś cisza.
  • avatar
   Konto usunięte
   -15
   Windows 10? Hahaha! Niedawno kupilem nowego lapka z windows 8.1 i mam zamiar zainstalowac na nim windows 7, bo nie da sie grac w starsze gry. W diablo 2 szarpie az nie da sie grac!!! A oni wyskakuja z nowym, na pewno jeszcze gorszym gownem.
   • avatar
    decrypterie
    0
    Róznica w wydajnosci batman na w10 vs w8.1
    https://www.youtube.com/watch?v=CThF0hwb054
    • avatar
     slawekx
     0
     Hymm widzę że można zmieniać kolory górnego menu, szkoda że u mnie to nie działa, brak takiej opcji. Ah ten windows zmiana koloru zmienia tylko dolny pasek.