Gry komputerowe

Amazon ma problemy, premiery New World w tym roku nie będzie

przeczytasz w 1 min.

Zainteresowały Was zapowiedzi New World? Jeśli tak, to najnowsze informacje związane tym tytułem nie zabrzmią najlepiej. Premiera została opóźniona.

Amazon opóźnia premierę New World

Ostatnie plany zakładały, że jeszcze w tym miesiącu rozpoczną się beta testy, a premiera finalnej wersji odbędzie się 25 sierpnia. Komunikat wydany przez twórców nie pozostawia jednak wątpliwości, nie uda się tych terminów dotrzymać. Co gorsze, opóźnienia będą spore.

Obecnie Amazon Games zakłada, że zarówno beta testy jak i premiera finalnej wersji odbędą się wiosną 2021 roku. Wyjątek zaplanowano dla graczy, którzy do tej pory zdążyli zapisać się do beta testów lub kupili New World w przedsprzedaży. Zainteresowani z tego grona będą mogli przekonać się (od 25 sierpnia), jak gra wygląda na ten moment.

New World ma być dzięki temu lepsze

Zdecydowana większość twórców w przypadku tego typu komunikatów przedstawia niemal identyczne wyjaśnienia. Wyjaśnienia mówiące o tym, iż powodem przełożenia premiery jest chęć jak najlepszego dopracowania gry i oddania jej w ręce graczy w lepszym stanie. Dokładnie takich samych argumentów używa Amazon Games.

I dość trudno z nimi dyskutować, bo lepiej poczekać dłużej, ale cieszyć się przyjemniejszą rozgrywką. Pozostaje trzymać kciuki za to, iż twórcy faktycznie dobrze wykorzystają dodatkowy czas. A także za to, aby obecny poślizg był ostatecznym, bo nie będzie przecież jedynym (pierwotnie premierę planowano nie na sierpień, ale na maj). A oczekiwania względem tego MMO są dość spore.

Źródło: @playnewworld

Warto zobaczyć również:

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  develoop
  2
  Apropo Amazona, wiecie ile zarabia właściciel Jeff Bezos ? zarabia 2,5 tys. dolarów...
  na sekundę. :D
  • avatar
   Pawlus
   0
   No coż, to nie pierwsza gra Amazona która się zwija.