Gry komputerowe

New World coraz bliżej. Wiemy, kiedy MMO Amazonu otworzy się na graczy

przeczytasz w 1 min.

New World nadciąga i jest coraz bliżej. W trakcie PC Gaming Show dowiedzieliśmy się, kiedy wreszcie położymy swoje ręce na grze MMO ze stajni Amazon Gaming.

Wiemy, kiedy zagramy w New World – MMO Amazonu jest już prawie gotowe

Podczas PC Gaming Show dowiedzieliśmy się, kiedy otrzymamy okazję, by sprawdzić w akcji New World. Amazon zapowiedział, że zamknięte beta-testy rozpoczną się 23 lipca 2020 roku. Aby automatycznie zapewnić sobie w nich miejsce, należy zamówić to MMO w przedsprzedaży (wtedy też dostaniecie kilka cyfrowych bonusów). 

New World screen 2

Beta-testy rozpoczną się więc na nieco ponad miesiąc przed oficjalną premierą gry. Ta została zaplanowana na 25 sierpnia. Zanim jedno i drugie, koniecznie zerknijcie na najnowszy zwiastun, zaprezentowany właśnie w trakcie wspomnianej przed momentem imprezy, a skoncentrowany na walce PvP.

Zobacz najnowszy zwiastun New World – prosto z PC Gaming Show 2020: 

New World. A co to takiego w ogóle? Kilka słów o nowej grze Amazon Games

Nie słyszeliście wcześniej o New World? Cóż za niedopatrzenie! To naprawdę dobrze zapowiadające się MMO, w którym Amazon Games zaprasza nas do otwartego świata, a konkretnie na nawiedzoną wyspę Aeternum. Przyjdzie nam tam brać udział w bitwach na olbrzymią skalę i oblężeniach fortec…, ale nie tylko. 

Twórcy obiecują instynktowny, a równocześnie wymagający pewnych umiejętności system walki, bezklasowy rozwój bohaterów, rozbudowaną mechanikę rzemiosła i mające znaczenie systemy społeczne. Zresztą o swój sukces w grze będziemy mogli walczyć zarówno w pojedynkę, jak i w większych grupach. 

New World screen 1

Za New World odpowiada kalifornijskie studio Amazon Games, tworzone między innymi przez weteranów, mających na koncie udział w takich projektach jak Destiny czy World of Warcraft. Kto chętny?

Źródło: PC Gamer, Marchsreiter Communications, Amazon

Czytaj dalej o grach: 

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pablo11
  1
  Mam wątpliwości, czy będę chciał zainstalować jakikolwiek program Amazonu/Google/ Riotu czy Adobe na komputerze...
  • avatar
   jacy4
   1
   Pamiętam jak Anthem był pokazywany jako rewolucja w grach, zapowiadał sie tak dobrze że po paru miesiącach praktycznie już nikt o tej grze nie pamiętał. Będzie beta to sie wtedy zobaczy czy warto sie tym interesować.
   • avatar
    awesome1337
    -1
    ciekawe jest to że po tym jak zobaczyli co dzieje sie w wowie classic wyłączyli pvp w open world
    • avatar
     Marucins
     -1
     Kolejny MMO - bleee.
     Nie rozumiem fermentu tego typu gier. A może przez to że nie mam czasu na zatracenia się w grach
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Ostatnie dobre MMO, jakie grałem to była Tera online za czasów swych młodości, ale to już prawie 10 lat temu i do tej pory nic ciekawego. Wszędzie tylko ładniejsza grafika i typowe koreańskie questy, totalny brak nowych pomysłów, nudna gra PvE słabe dungeony i brak balansu PvP, o p2w nie wspomnę. Nawet jeśli gdzieś coś zrobią dobrze, to reszta leży.
      Ostatnio grywam w PoE i nawet samemu lepiej się bawię niż w tych nowych MMO.