Procesory

Konferencja AMD - producent ma dzisiaj zapowiedzieć nowe procesory Ryzen

przeczytasz w 1 min.

Wiemy, że nie mogliście się doczekać! Dzisiaj konferencja AMD, która ma być nowym rozdziałem historii wysokowydajnych produktów producenta. Czego zatem możemy się spodziewać?

AMD zapowiada konferencję na CES 2021 – czego możemy się spodziewać?

Producent zaplanował na targi CES 2021 tzw. keynote Dr Lisy Su, dyrektor generalnej i prezes AMD. Wiemy jednak, że na scenie pojawią się także zaproszeni goście.

Podczas wystąpienia mamy poznać wizję na przyszłość badań, edukacji, pracy, rozrywki i grania. Nie zabraknie też demonstracji produktów i innowacji, jakie AMD wraz z partnerami wprowadza w życie dzięki swoim technologiom.

Zapowiedź brzmi… dosyć enigmatycznie, aczkolwiek w sieci pojawiają się domysły, czego możemy się spodziewać. Producent najprawdopodobniej zapowie procesory Ryzen 5000U i 5000H, które będą napędzać nowe modele ultrabooków i laptopów do grania. Być może poznamy też nowe informacje o kolejnych, słabszych kartach graficznych Radeon RX 6000.

Gdzie oglądać konferencję?

Konferencja startuje dzisiaj o godzinie 17:00 naszego czasu (godzinę przed konferencją Nvidii). Jeżeli jesteście zainteresowani, będziecie mogli śledzić ją na oficjalnym kanale AMD na platformie YouTube.

Jeżeli jesteście zainteresowani nowościami, ale nie możecie śledzić transmisji, mamy dobre wieści – na naszych łamach pojawi się artykuł, w którym specjalnie dla Was opiszemy wszystkie najważniejsze nowości „czerwonych”.

Źródło: AMD

Zobacz więcej o procesorach:

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Aquagen
  8
  Czy niebieski kostium dr Lisy Su ma oznaczać "przejęcie" Intela ;-D
  • avatar
   Beldin
   4
   dziś konferencje nVidii i AMD jutro kolejny komunikat o ethereum i bitcoin oraz o koparce składającej się z N układów graficznych najnowszej generacji a wisienką na torcie będzie artykuł o braku dostępności (sic!) tychże układów na rynku
   • avatar
    rlego
    4
    5000H pokaże aplowskiemu M1 miejsce w szeregu :)
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     @Paweł, co prawda nie w tytule ale pierwsze słowa: Wiemy, że nie mogliście się doczekać!

     proszę ustaw sobie dodatkowy słownik aby ci na czerwono podkreślał "Wiemy".
     • avatar
      anglik666
      0
      Panie Pawle, nie wiem skąd 'Wiecie, że nie mogliśmy się doczekać!', ale zdradzę panu tajemnicę, ja nie czekam, nie czekałem, a nawet nie wiedziałem że takowa konferencja się odbędzie. Tekst rodem z pudelka, 'Wiemy że nie mogliście się doczekać, Zofia Z. pokazała cycki...'