• benchmark.pl
 • Gry
 • Oglądamy zwiastun Amnesia: Rebirth i zapisujemy datę premiery w kalendarzach
Gry

Oglądamy zwiastun Amnesia: Rebirth i zapisujemy datę premiery w kalendarzach

przeczytasz w 1 min.

Amnesia: Rebirth to najnowszy horror studia, które poza wcześniejszą odsłoną spod tego znaku dało nam też Penumbrę czy SOMA. Zapowiada się kolejna niepokojąca i szalenie klimatyczna produkcja. A zagramy w nią już niedługo.

Amnesia: Rebirth zacznie straszyć w październiku

Odpowiedzialna za tę produkcję ekipa Frictional Games oficjalnie ogłosiła, że Amnesia: Rebirth zadebiutuje 20 października 2020 roku w wersjach przeznaczonych na komputery oraz konsole PlayStation 4. Aby dodatkowo uczcić tę zapowiedź, opublikowała również świeżutki zwiastun – to trwające nieco ponad minutę wprowadzenie do niepokojącej fabuły tego horroru.

Zobacz najnowszy zwiastun Amnesia: Rebirth

Strach się bać. Naprawdę strach się bać

Jako Tasi Trianon przemierzasz ciemne pustkowia i mierzysz się z lękami, próbując sobie przypomnieć co się stało i dlaczego znajdujesz się pośrodku algierskiej pustyni. Ale musisz powstrzymywać strach, bo to właśnie nim żywi się bestia, która jest tuż za tobą. Obserwując wydarzenia oczami protagonistki odkryjemy granice ludzkiej wytrzymałości i przetestujemy swój spryt. 

Amnesia: Rebirth screen

Jeśli to wszystko wygląda i brzmi dla ciebie dobrze, to wiesz już, jaką datę zakreślić na czerwono w swoim kalendarzu. Zamierzasz to zrobić czy nie widzisz w tym tytule niczego ciekawego (a przynajmniej nie na tyle, żeby wyczekiwać dnia premiery)?

Źródło: Dark Side of Gaming, Frictional Games

Czytaj dalej o horrorach: 

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  endogie
  0
  Amnesia: The Dark Decent była naprawdę dobra ale już dwójka czyli Amnesia: Machine For Pigs przeciętna. Czekam i mam nadzieję, że się nie zawiodę.
  • avatar
   drfrank3nstein
   0
   Pustynie Algierii? Brzmi jakby to był prequel do pierwszej Amnesii, tylko protagonistka się nie zgadza.