Mobile

Apple iWatch trafił do produkcji

przeczytasz w 1 min.

Gigant z Cupertino jeszcze w tym kwartale planuje przygotowanie od 2,5 do 3,5 miliona egzemplarzy tego urządzenia.

Apple iWatch SmartWatch

Jeszcze kilka miesięcy i SmartWatch dostępny będzie w ofercie każdego liczącego się producenta sprzętu mobilnego. Skoro tak, to urządzenie tego typu zaprezentować musi również Apple i wygląda na to, że zbliżamy się do tego coraz większymi krokami.

Wedle chińskich źródeł Apple iWatch trafił już do produkcji w jednej z tamtejszych fabryk. Gigant z Cupertino jeszcze w tym kwartale planuje przygotowanie od 2,5 do 3,5 miliona egzemplarzy tego urządzenia co będzie jednak tylko przedsmakiem do kolejnych miesięcy. W trzecim kwartale powstać ma podobno aż 14-15 kolejnych milionów inteligentnych zegarków z logo nadgryzionego jabłka.

Te same źródła zdradzają, iż propozycja Apple będzie na tle konkurencji wyróżniała się przede wszystkim wymiarami. SmartWatch od Apple charakteryzować ma się mniejszymi gabarytami, co możliwe będzie głównie dzięki odejściu od modułów PCB (printed circuit board) na rzecz technologii SiP (System-in-Package).

Kolejne tygodnie przynieść powinny nam kolejne doniesienia na temat Apple iWatch. Oficjalnej premiery urządzenia spodziewać można się najprawdopodobniej w czerwcu.

Źródło: nextpowerup

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  exposiure
  4
  Jabłko zawsze trzyma poziom...i ceny

  Niebieski jest wyraźnie cieńszy i ma silikonowy pasek, wersja sport/light?
  • avatar
   Clover
   3
   Biorę 5! Dla mamy, taty, dziadka, siostry i mnie! To będzie hit! :P
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Oby dali ekran, który w słońcu nie stwarza problemów z odczytem. Szczególnie zważywszy na wielkość ekranu, gdzie treść np. sms-a będzie podana mikroskopijną czcionką.
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Nie macie się co sugerować zdjęciami (właściwie renderami) powyżej ponieważ są to jedynie koncepty (fan-made). Liczę że Apple wykona robotę porządnie ze względu na czas jaki na ten sprzęt poświęcili. Jak na razie moim faworytem i tak jest Moto 360.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      czekam tylko i wyłącznie na moto360, żaden inny smartwatch
      • avatar
       Revo Nize
       0
       nie wyglądają zbyt atrakcyjnie, ale zidiociali konsumenci na pewno się rzucą na ten badziew.