Filmy / seriale / VOD

Armia Umarłych 2 powstanie, jednak chwilę sobie na nią poczekamy

przeczytasz w 1 min.

Jeżeli oglądaliście Armię Umarłych i czekacie na więcej, to mamy dobre wieści. Reżyser pierwszej części podpisał właśnie kontrakt z Netflixem i rozpoczną się prace nad Armia Umarłych 2. Czytajcie dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Zack Snyder rozpocznie prace nad sequelem po ukończeniu swojego nadchodzącego filmu sci-fi

Zack Snyder wraz ze swoją żoną, Deborah Snyder, podpisali właśnie dwuletnią umowę z Netflixem na realizację filmu pod szyldem Stone Quarry Productions. Jest to amerykańska firma produkcyjna, która została założona w 2004 roku przez małżeństwo Snyder i ich partnera Wesleya Collera. Na razie twórca skupi się na dokończeniu nadchodzącego filmu sci-fi – Rebel Moon.

Snyder oficjalnie zajmie się reżyserią filmu Armia Umarłych 2, ale nastąpi to po ukończeniu prac nad obecnym filmem. Poniżej Zack Snyder przedstawia scenę napadu na zombie z pierwszej części filmu i przeprowadza nas przez niuanse i wyzwania pracy nad produkcją.

Prace nad sequelem

Snyder będzie współscenarzystą filmu wraz z Shayem Hattenem, który jest najbardziej znany ze swojej pracy nad John Wick: Chapter 3 - Parabellum oraz nad Armią Umarłych. Prawdopodobnie po zakończeniu prac nad Rebel Moon, Zack zajmie się bezpośrednio sequelem Armia Umarłych 2.

Na ten moment jeszcze niewiele wiadomo o nowo potwierdzonej produkcji, ale z pewnością zaskoczy równie mocno, co pierwsza część. Przypomnijmy, że Armia Umarłych znalazła się na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o najczęściej oglądane produkcje w drugim kwartale 2021

Kto oglądał film Armia Umarłych? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Collider

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  whateva
  2
  Ten film jest najgorszym filmem Zacka. Przecież to jest chłop który zrobił 300, Watchmen, Mam of steel, batman vs superman I kilka innych
  • avatar
   brudney
   1
   Ładny i wyjątkowo słaby film. Nawet jak na Snydera.
   • avatar
    danekdaniel
    0
    "jednak chwilę sobie na nią poczekamy" nie pier...
    • avatar
     ECRYGIGS
     0
     Oglądałem początek, ale dałem sobie spokój z tym filmem, gdyż nie lubie tego efektu z ostrością.
     • avatar
      baertus11
      0
      zamiast Armia Umarłych 2 wolałbym Army of Darkness 2