Gry

AC 4: Black Flag Freedom Cry już jest, ale nie na PC

przeczytasz w 1 min.

Dodatek przedstawia wydarzenia rozgrywające się 15 lat po tych z podstawowej wersji gry i przynosi ze sobą nowego bohatera o imieniu Adewale.

AC 4: Black Flag Freedom Cry gra dodatek

Udało Wam się już ukończyć kampanię w Assassin's Creed IV: Black Flag? Jeśli tak, to być może zainteresuje Was pierwszy fabularny dodatek do gry.

Freedom Cry, bo o nim mowa, nie zmienia nic od strony technicznej, ale pomimo tego zapewnić powinien graczom sporo dobrej zabawy. Dodatek przedstawia wydarzenia rozgrywające się 15 lat po tych z podstawowej wersji gry i przynosi ze sobą nowego bohatera o imieniu Adewale.

Wcześniej był on niewolnikiem i członkiem załogi statku Edwarda, ale z czasem stał się doskonale wyszkolonym zabójcą. Gdy staje zatem przed zadaniem uwolnienia swoich przyjaciół z niewoli nie zastanawia się ani przez chwilę.

W tym miejscu rozpoczyna się już jednak rola gracza, który to w wcielając się w kolejną dzielną postać wykonać ma 9 misji. Łącznie zapewnić mają one około 3 godzin dodatkowej zabawy.


Dodatek Freedom Cry jest już dostępny w wersji na konsole Xbox 360 i Xbox One oraz PS3 i PS4. Niestety właściciele PC muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ na tej platformie rozszerzenie pojawi się dopiero za kilka/kilkanaście dni.

"Wersja PC Freedom Cry wydana zostanie w najbliższych dniach. Potrzebujemy nieco dodatkowego czasu na zastosowanie ostatnich poprawek i upewnienie się, że produkt spełni oczekiwania naszych fanów."

Źródło: technobuffalo, videogamer, youtube

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SamWit
  5
  Hmmm.. może w te parę dni dodajcie optymalizację ?
  • avatar
   Sakret
   2
   Niech się optymalizacją zajmą a nie dodatki wypuszczają , które nawet sensu nie mają.
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    AC jak CoD, ta gra już dawno wygasła, a teraz jeszcze się sprzedali nVidii, zresztą jak wasz portal.
    • avatar
     popo601
     0
     Optymalizacja w tym AC4 woła o pomstę do nieba :( ubisoft ma wyje...ane na platformę PC już od kilku części a w zasadzie odkąd zaczęli robić go na nowym enginie, są tak duże dropy fps że smutek.
     • avatar
      Konto usunięte
      -1
      Simsów nie przebije, mi tak się podoba Black Flag, mówcie co chcecie.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Jest dobrze zoptymalizowana. Przeszedłem całą bez dropów.