• benchmark.pl
 • Gry
 • Assassin's Creed IV: Black Flag - walka i skryte działania w nowym zwiastunie gry
Gry

Assassin's Creed IV: Black Flag - walka i skryte działania w nowym zwiastunie gry

przeczytasz w 1 min.

Z okazji Gamescom 2013 do sieci trafił nowy zwiastun z gry Assassin's Creed 4: Black Flag. Zobaczymy na nim fragmenty walki czy też skrytego działania

assassin's creed 4 black flag zwiastun targi gamescom 2013

Podczas targów Gamescom 2013, które odbywają się w Kolonii, firma Ubisoft zaprezentowała kolejny zwiastun z nadchodzącej gry Assassin's Creed IV: Black Flag. Na opublikowanym trailerze zobaczymy kilka nowych elementów.

Kolejna odsłona serii gier z cyklu Assassin's Creed jest z całą pewnością, jedną z bardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. „Piracka” odsłona serii, ma nie tylko wprowadzić do gry nowe elementy i możliwości, ale także usprawni te znane już z poprzednich produkcji.

Należy przypomnieć, że premiery gry Assassin's Creed 4: Black Flag została zaplanowana na 31 października i pojawi się w wersjach dla komputerów PC, konsoli Xbox 360, PlayStation 3 oraz Wii U, a także w przyszłości na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Na najnowszym zwiastunie, opublikowanym podczas targów Gamescom 2013, wydawca gry zaprezentował oprócz klimatycznej oprawy dźwiękowej, także fragmenty z rozgrywki ukazujące walkę, skryte działania naszego bohatera oraz tzw. wolne przemieszczanie. Cóż, jeżeli czekacie na premierę kolejnej odsłony Assassin's Creed, koniecznie zobaczcie poniższy materiał wideo.


Źródło: VG247, Ubisoft, justpushstart (foto)

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Gra jest taka sobie, chociaż grafika nie należy do najgorszych. Mnie osobiście przejadł się klimat z facetem w kapturze. Ale dla entuzjastów i zapaleńców będzie w sam raz ;) Jak dla mnie 5/10
  • avatar
   Czaszka
   1
   Czy w AC IV nie ma potomka Ataira podłączającego się do animusa? Słabo Ubi słabo na prawdę lubiłem to "drugie dno".
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    "pięścią zasłonę serii" prowokacja? :)
    • avatar
     siwyandrew
     1
     Jeżeli chodzi o usprawnienia ciekawe ile tym razem przycisków będzie potrzebnych do porwadzenia rozgrywki? 1 to chodzenia i 1 do atakowania?
     • avatar
      Tomek Wilczyński
      0
      i kolejny gameplay z AS IV... niedługo nie trzeba będzie grać, wystarczy oglądnąć w odpowiedniej kolejności filmiki z yt i powstanie cała gra :D
      • avatar
       sleepe
       0
       Ja w ramach protestu nie kupie nic z firmy ubisoft
       ubisoft nie dba o swoich klientów przez ich niedbalstwo nie mogę odzyskać dostępu do konta po rzekomym ataku a support milczy.
       wiem że to głupio brzmi ale czasami się zastanawiam czy oni sami tego nie zrobili by ludzie jeszcze raz wykupili ich produkty
       • avatar
        Danketch
        -2
        z przerobioną melodią Kanye West - Jesus Walks która nijak ma się do klimatu piratów... Coś mi się wydaje że to będzie to przeciętna część (oceniam nie tylko na podstawie melodii ;-) )
        • avatar
         Konto usunięte
         -8
         Mam nadzieje, że na GTX 780 SLI będę miał te 60 fps.
         • avatar
          Wolnyfull
          0
          Co jak co ale Ubi potrafi promować swoje gry.