Gry na konsole

Łowca Asasynów przybliża swoją historię na nowym zwiastunie Assassin’s Creed: Rogue

przeczytasz w 1 min.

Nowy materiał to nie tylko szansa na bliższe spotkanie z bohaterem, ale również możliwość dostrzeżenia kilku dobrze znanych fanom serii postaci.

Assassins Creed: Rogue gra zwiastun

O Assassin’s Creed: Unity cały czas mówi się bardzo dużo. Nieco w cieniu pozostawało do tej pory za to Assassin’s Creed: Rogue, ale Ubisoft postanowił to chyba zmienić i zabiera się też za promowanie nowej odsłony serii przeznaczonej na starszą generację konsol.

Gracze zabrani zostaną tutaj w podróż do XVIII wieku i wcielić będą musieli się w postać Shaya Cormacka. Został on zdradzony przez swoje bractwo i dlatego też postanowił zostać łowcą. Właśnie na historii głównego bohatera koncentruje się najnowszy zwiastun gry z wymownym tytułem "Łowca Asasynów".

Co ciekawe, zaprezentowany materiał to nie tylko szansa na bliższe spotkanie z bohaterem, ale również możliwość dostrzeżenia kilku dobrze znanych fanom serii postaci. Nie zdradzamy jednak jakich. Zapewne wyłapiecie to sami i z tym większą uwagą rzucicie okiem na wspomniany zwiastun.

"Oto epicka konfrontacja Shaya, łowcy asasynów i jego byłych braci. Przedstawiamy zwiastun z rozgrywki Assassin's Creed Rogue."


Przypominamy, iż premiera Assassin’s Creed: Rogue planowana jest na 13 listopada. Gra pojawi się na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: youtube, moddb

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dooku
  11
  Od tej części z indiańskim assasinem już się całkiem w tym pogubiłem, Ubi chyba chce wydawać więcej AC niż jest dodatków do the Sims.
  • avatar
   gregi85
   10
   Ja chce na PC!
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Ze tez sie to gimbo jeszcze nie znudzilo