• benchmark.pl
 • Gry
 • Premiera Batman: Arkham Knight opóźniona - na osłodę nowy zwiastun
Gry

Premiera Batman: Arkham Knight opóźniona - na osłodę nowy zwiastun

przeczytasz w 1 min.

Na nowego Batmana poczekamy do przyszłego roku.

Batman: Arkham Knight gra

Nie mamy dobrych wieści dla graczy wyczekujących premiery Batman: Arkham Knight. Właśnie ujawniono, że odbędzie się ona później niż planowano.

Zwieńczenie bardzo dobrze ocenianego i lubianego przez wielu graczy cyklu zadebiutować miało pod koniec tego roku. Niestety, terminu tego nie uda się dotrzymać, ponieważ twórcy potrzebują więcej czasu na dokończenie prac.

"Chcemy przygotować najlepsze doświadczenia, jakie są tylko możliwe, a żeby to zrobić potrzebujemy więcej czasu. Myślę, że to co mamy do tej pory uznać należy za bardzo ambitny projekt, ale chcemy po prostu upewnić się, dajemy fanom Batmana najlepsze doświadczenia jakie tylko możemy. Zrobilibyśmy fanom krzywdę, jeśli nie spędzilibyśmy nad grą wystarczająco dużo czasu. Chcemy po prostu, by była ona naprawdę świetna." - Guy Perkins z Rocksteady Studios

Kiedy więc możemy liczyć na premierę? Odbędzie się ona w przyszłym roku, ale dokładniejszego terminu jeszcze nie podano. Bez zmian pozostają natomiast platformy docelowe, którymi będą komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Niejako na osłodę tej bez wątpienia mało przyjemnej informacji twórcy zdecydowali się zaprezentować nowy zwiastun gry. Koncentruje się on na jednej z największych nowości, jakie Arkham Knight wniesie do cyklu, a więc na Batmobilu.

"W Batman: Arkham Knight pojawi się niepowtarzalny projekt Batmobilu, stworzony przez Rocksteady, który po raz pierwszy w historii serii będzie można prowadzić. Prócz tego legendarnego pojazdu oraz docenionej rozgrywki z serii Batman Arkham, gracze odkryją świat Batmana jak nigdy dotąd – będą mogli zwiedzić ulice i niebo ponad całym Gotham City."


Źródło: mp1st, youtube, vg247, cenega

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  lazar47
  1
  O ile pamiętam to Batman nie zabijał, więc po co mu tyle śmiercionośnych broni w Batmobilu ? :p
  • avatar
   baca130
   0
   Szkoda, czym szybciej tym szybciej miałbym za -75% ze steamu lub jakiegoś humblebundle ja poprzednie 3 odsłony które muszę przejść.