• benchmark.pl
 • Gry
 • Battleborn - postać polskiej artystki jeszcze w maju pojawi się w grze
Gry

Battleborn - postać polskiej artystki jeszcze w maju pojawi się w grze

przeczytasz w 1 min.

Pierwsza z pięciu darmowych postaci - mniszka imieniem Alani - dołączy do drużyny Battleborn jeszcze w tym miesiącu.

Alani – oto imię pierwszej z pięciu postaci, które uzupełnią dotychczasową, już i tak obfitą galerię bohaterów gry Battleborn w ramach cyklu darmowych rozszerzeń DLC

Mniszka imieniem Alani to wojownicza uzdrowicielka należąca do frakcji Eldrid. Jej żywiołem jest woda, którą skutecznie wykorzystuje w walce. Co ciekawe i co zdecydowanie warto podkreślić, za jej projekt odpowiada dział graficzny polskiej firmy QLOC. Autorką koncepcji jest Magda, podpisująca się jako Meago, a cały zespół sprawił, że postać ożyła i mogła trafić do Battleborn.

Firmy 2K Games oraz Gearbox Software oficjalnie ogłosiły, kiedy Alani pojawi się w Battleborn. I tak, posiadacze przepustki sezonowej będą mogli przejąć kontrolę nad nią już we wtorek, 24 maja. Pozostali gracze będą natomiast musieli poczekać tydzień dłużej – do 31 maja. Koszt jej odblokowania to 47 500 kredytów.

Przy okazji twórcy ogłosili start specjalnego (nieco przedłużonego) weekendu. Aż do środy, do godziny 17.00 podczas rozgrywki będziemy zdobywać podwójne doświadczenie. Życzmy zatem przyjemnej zabawy!

Gra Battleborn zadebiutowała na rynku na początku tego miesiąca. Jest dostępna na pecetach oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: Cenega, 2K Games

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Petruss
  4
  Battleborn to jak dla mnie poroniony pomysł, chwalenie się że FPS MOBA za 50 euro + 20 za season pass będzie mieć darmowe DLC brzmi jak paskudny żart. Takie gry umierają szybko, pewnie podzieli los Evolve.

  Witaj!

  Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
  Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

  Połącz konto już teraz.

  Zaloguj przez 1Login