Gry

Battlefield 1 i tryb Dominacji - nowa porcja rozgrywki

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Zapewne wielu z Was zagrałoby już w Battlefield 1. Na osłodę oczekiwania, rzut oka na rozgrywkę z zamkniętych testów alfa.

Zdecydowana większość graczy sympatyzujących ze strzelankami dałaby wiele, aby móc zagrać już w Battlefield 1. Na ten moment dane jest to jednak tylko nielicznym. Na szczęście otrzymujemy na osłodę materiały wideo prezentujące zabawę.

Battlefield 1 przechodzi obecnie fazę zamkniętych testów alfa. Niektóre z zachodnich redakcji otrzymały do niej zaproszenie, z którego oczywiście bardzo chętnie skorzystały. Do dyspozycji oddany został tryb Dominacji.

Zaryzykować można stwierdzenie, iż jest to jedna z tych form rozgrywki wieloosobowej, która na barak zainteresowania narzekać nie powinna. Małe mapy, brak pojazdów i konieczność chociażby odrobiony strategii to kuszące połącznie. Zanim samemu przystąpimy do zabawy rzucić możemy okiem na poniższe materiały.


 


Źródło: IGN, GameSpot, battlefield

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  donkrywulto
  Mam dostęp do Alfy. Gra jest super, klimat serio niesamowity ( moje odczucie) dostępna jest jedna mapa w 4 trybach pogodowych. Behemoty (te wielkie sterowce) pełnią taka sama rolę jak AC120 z BF4 tylko są dużo bardziej odporne. I najważniejsze: na moim i5 4690k bez podkręcania, Asus gtx 970 strix i 8 GB RAM gra na ULTRA z full ilością graczy działa bez najmniejszej ścinki, ponad 30 fps.
  3
 • avatar
  shakal84
  Irytuje mnie ten głos pani, psuje immersje :D można go zrobić OFF ? :D
  2
 • avatar
  bhaal1982
  "która na barak zainteresowania"
  BARAK to Obama :D
  1
 • avatar
  gacek585
  lol na pierwszym filmiku zeskoczył z balkonu i przeżył? Nareszcie :)
  Pod koniec nawet z wieży spadł i nic się nie stało :)
  -2
 • avatar
  donkrywulto
  Aaaa i zapomniałem , bardzo fajnie wygląda sytuacja gdy biegniemy z bagnetem na broni, wciskamy w powietrzu F ( atak nożem) i zaczyna się wtedy animacja pędu z bagnetem na wroga z głośnym krzykiem :) Wrażenie gdy kilkunastu graczy po przeciwnych stronach rusza na siebie - zajebiste :)