• benchmark.pl
 • Gry
 • Battlefield: Hardline z dynamicznymi starciami w sieci i „spokojniejszą” kampanią
Gry

Battlefield: Hardline z dynamicznymi starciami w sieci i „spokojniejszą” kampanią

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
24 komentarze Dyskutuj z nami

Opublikowane zostały kolejne dzienniki deweloperów, z których dowiadujemy się ciekawych informacji.

Battlefield: Hardline gra

O zbliżającej się premierze Battlefield: Hardline świadczy najlepiej systematycznie zwiększająca się ilość informacji i materiałów wideo, jakimi dzielą się z nami twórcy. Niektóre z nich szczególnie interesujące nie są, ale pojawiają się też takie, które oceniać należy zupełnie odwrotnie. Tak właśnie jest i tym razem.

Opublikowane zostały kolejne dzienniki deweloperów, czyli nic innego jak tak zwane wideo zza kulis. Tym razem Visceral Games zdecydowało się opowiedzieć nieco o strategii, która wbrew pozorom ma być tutaj ważnym elementem i warto będzie w przemyślany sposób korzystać z tego, co oddane zostanie nam do dyspozycji.

Twórcy zapowiadają, iż względem poprzedniej odsłony pojawi się tutaj jeszcze bardziej dynamiczny multiplayer, ale jednocześnie nieco „spokojniejsza” kampania. Najwięcej uwagi poświecono tym razem jednak nowym trybom, jakie zaoferuje multiplayer, a także niedostępnym wcześniej gadżetom. Wszystkie nowe elementy właściwie wykorzystane zapewnić mają bowiem nowe możliwości i pozwalać na błyskawiczne przemieszczanie się i skuteczną eliminację przeciwników.


Przypomnijmy, iż premiera Battlefield: Hardline zaplanowana jest na 19 marca. Chętnych do zakupów zapewne nie zabraknie, o czym świadczyć może chociażby ogromne zainteresowanie, jakie wzbudziły beta testy gry.

Źródło: youtube, forbes

marketplace

Komentarze

24
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ohoho
  150zł za dodatek do BFa4, który jest dodatkiem do BF3.
  Ciekawe...
  20
 • avatar
  R2rr0
  W Bad Company to bym zagrał...
  10
 • avatar
  Walt_Kowalski
  Dajcie już spokój z tymi pojazdami na BF i CODA. Wszyscy ciągle jadą po tych grach, a taki Wiedźmin 3 nie sprzeda się nawet w połowie tak jak BF Hardline ;).
 • avatar
  Gagar
  ,,O zbliżającej się premierze Battlefield: Hardline świadczy najlepiej systematycznie zwiększająca się ilość informacji i materiałów wideo, jakimi dzielą się z nami twórcy."
  I tysiące reklam na każdej stronie rzygać się chce..
  Grałem w Bf 1942, mam BFC, BFC2,BF3 i 4 premium, ale hardline nie kupie. grałem w betę hardline, ale to już gdzieś widziałem.
 • avatar
  gieteiks
  Ci którzy nie lubią Bf i go krytykują właśnie wylewaja swoje złości w komentarzach, a ci co potrafią się przy tych grach dobrze bawić nie maja nawet czasu napisać cos na obrone, bo właśnie grają ;) hardlibe był dla mnie spoko może zagram może nie, specjalista nie jestem od gier. Jak bym chciał opinii o grze zapytalbym o to mojego brata z gimnazjum który dużo gra i wie co i jak nadal odczuwa fascynacje grami która ja dawno straciłem ;) mimo wszystko dozo na polu bitwy
 • avatar
  Pepec9124
  Ale macie problem. BF3+ kotlet MW2+ kotlet.
  -1
 • avatar
  Balrogos
  No ja jeszcze BF4 na multi nie przeszedlem ani nie rozegralem zadnego ESL wiec skad ten pospiech do lipnego Hardline?
  -1
 • avatar
  Walt_Kowalski
  W tym roku są tylko 3 gry godne uwagi...
  1. Pillars of Eternity
  2. Wiedźmin 3
  3. GTA 5 (pc)
  -2
 • avatar
  dawid_dj
  Dla mnie Battlefield skończył się na BC2 oraz BF3, do którego podchodziłem na początku sceptycznie. BF4 i BF HL dla mnie nic ciekawego nie wniosło i nie przekonały mnie do siebie. O tyle dobrze, że EA daje możliwość wzięcia uwagi w otwartych testach lub ostatnio czasowo ograniczenia dostępu do pełnych wersji gier na Origin. Zanim wyda się pieniądze warto zastanowić się czy faktycznie jest sens wydać ciężkie pieniądze na kolejny tytuł - znana marka (tytuł) już nie ma znaczenia na dzisiejszym rynku - przestało się to przekładać na jakość wydawanych produktów (oczywiście poza paroma wyjątkami).