Gry

Bethesda Game Studios przygotowuje obecnie dwie gry

przeczytasz w 1 min.

Todd Howard potwierdził, iż Bethesda Game Studios ma pełne ręce roboty pracując nad dwiema grami. Jedna z nich wkrótce powinna doczekać się oficjalnej zapowiedzi.

Bethesda ma pod sobą kilku producentów gier, nie można jednak zapominać o własnym zespole deweloperskim tej firmy. Bethesda Game Studios, bo o nim mowa, ma w dorobku bardzo interesujące produkcje, przede wszystkim z serii Fallout i The Elder Scrolls. Portfolio ekipy w najbliższej przyszłości powinno się powiększyć.

Okazuje się bowiem, iż Bethesda Game Studios przygotowuje obecnie dwie gry. Nie mówimy o plotkach, informację tę potwierdził Todd Howard, prezes studia. Prace nad jedną grą wkraczają w bardziej zaawansowaną fazę, druga jest jeszcze w fazie przedprodukcyjnej.

O jakich tytułach mowa? Pierwszym jest najprawdopodobniej Starfield - gra mająca oferować otwarty świat i klimaty science-fiction, przecieki na jej temat pojawiają się od pewnego czasu. Jeśli chodzi o drugi to sugeruje się, iż może być to The Elder Scrolls VI.

Wiemy, iż Bethesda zorganizuje swoją konferencję podczas targów E3 2018. Nie da się ukryć, że będzie to doskonałe miejsce do zaprezentowania nowej gry Bethesda Game Studios.

Źródło: gamezone

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Finear
  2
  skyrima na tizena mam nadzieje

  w koncu bede mogł sobie pograc na zegarku
  • avatar
   Dudi4Fr
   2
   Pewnie port Skyrim'a na telefony i pralki...
   • avatar
    Stashqo
    2
    Mam przeciek o nowym TES od Bethesdy, będzie wielki otwarty świat, nasz protagonista okaże się (wcale nie tak jak zawsze) super wyjątkowym wybrańcem mającym dzięki swoim nowo odkrytym mocom ocalić cały wszechświat od niechybnej zagłady. Zaś jego wszystkie zadania będą polegały na "pójdź do jaskini/krypty, zabij wszystko w środku i przynieś co znajdziesz". Będą też gildie, sekretne stowarzyszenia i inne takie, w których po wykonaniu kilku questów (polegających na jw.) zostaniemy obwołani szefami wszystkich szefów (tak bardzo wyjątkowi będziemy). Na szczęście ładna grafika i moderzy jak zawsze uratują tą grę od zapomnienia. True story.
    Nie wiem, może młody byłem, ale ostatnia część TES, która mi podeszła to był Morrowind.
    • avatar
     Zwis88
     0
     Jak ten czas leci :D Pomyśleć że skyrim wyszedł już 7 lat temu - a wciąż pamiętam 11.11.11 dzień premiery i pierwsze dni kiedy prawie z głodu umarłem grając do upadłego. Chyba czas na kolejnego elder-a, ale mam nadzieję że wrócą do morrowind i że za fabułę będzie odpowiadać obsidian, który potrafi robić świetne historie, bo akurat bethesda ma z tym problem.
     • avatar
      GLI75
      -10
      "[...] klimaty cience-fiction,[...]"

      O! Nie znam tego gatunku. O czym to...? :>