• benchmark.pl
 • Gry
 • Bethesda znosi embargo na embargo dotyczące recenzji Fallout 4
Gry

Bethesda znosi embargo na embargo dotyczące recenzji Fallout 4

przeczytasz w 1 min.

Tytuł wydaje wam się wyjątkowo dziwny? Taki rzeczywiście jest, ale omawiana sytuacja do normalnych również nie należy.

Fallout 4

Embargo nie jest w naszej branży niczym wywołującym szczególne zdziwienie. Czasowy zakaz publikacji tekstów na wybrany temat to obecnie standard, chociaż w przypadku Fallout 4 doszło do sytuacji, którą śmiało określać można mianem pewnego kuriozum.

Embargo na publikowanie recenzji wspomnianej produkcji kończy się w poniedziałek o godzinie 14:00 naszego czasu. Bethesda poszła jednak krok dalej i ustaliła także... embargo na embargo. Sytuacja sprowadza się tu do tego, iż redakcjom do dziś, do godziny 19:00 naszego czasu, zabroniono informować o tym, kiedy opublikują na swoich łamach wrażenia z rozgrywki w Fallout 4 (nie muszą przecież robić tego w poniedziałek).

Wydaje się to nieco komiczne, ale nie zostało zmyślone. Serwis Kotaku opublikował bowiem list od producenta, który rozesłany został do redakcji i to właśnie on całą sprawę wyjaśnia.

"Mamy nadzieję, że dobrze bawicie się podczas zwiedzania Fallout 4. Wiemy, że wasi fani są chętni do tego, aby usłyszeć więcej o grze. Jeśli chcecie ujawnić, kiedy opublikujecie swoją recenzję, kiedy podzielicie się pierwszymi wrażeniami, to możecie zrobić to w piątek, 06 listopada o godzinie 10 PST."

Jak widzicie, życie redaktorów nie zawsze jest nudne, a komunikaty producentów wymagają niekiedy chwili czasu na to, aby prawidłowo je rozgryźć.

Źródło: kotaku, fallout.wikia

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  To, że jest takie embargo oznacza to, że z grą jest coś nie tak. Zdecydowanie stawiam na fabułę. Znając Bethesde zdołamy ukończyć kiepski wątek główny ok. 10h.
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   F3 i Las Vegas jakoś mnie nie przekonały - F1 i F2 to były prawdziwe Fallouty :/
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Zobaczymy czy jest tak okrojone, że warto będzie w ogóle ściągać czy olać i wgrać New Vegas z modami.
    • avatar
     kombajn
     1
     "Bethesda znosi embargo na embargo dotyczące recenzji Fallout 4" Polska język trudna język ja być redaktor po podstawówka i nie znać ani jednego synonimu słowa embargo
     • avatar
      Roller Mobster
      -5
      Ha ha, debile :D najlepiej grajcie w F1 i W3...
      • avatar
       lurriel
       0
       jak kupa to i embargo nie pomoze..
       tak kupa, bo gra akcji, a nie rpg