Gry

BioMutant to gra na kilka razy po kilka godzin

przeczytasz w 1 min.

W grze BioMutant nie będzie szczególnie dużo zadań do wykonania, ale wykonywanie ich w różny sposób pozwoli poznać kilka rożnych zakończeń.

BioMutant to jedno z największych zaskoczeń targów Gamescom 2017. Jeśli opublikowane do tej pory materiały sprawiły, że uznaliście, że warto mieć ten tytuł na radarze, to nowe informacje pewnie was utwierdzą w tym przekonaniu.

Gra akcji, której fundamenty stanowią elementy RPG, zaprosi nas do otwartego świata, w którym jako szalony zwierz o ponadprzeciętnej sprawności przyjdzie nam wykonać garść zadań i wyeliminować tych, którzy staną nam na drodze. Choć zabawa polegać będzie przede wszystkim na eksploracji, walce i udoskonalaniu bohatera, nie zabraknie też fabuły.

Jak dowiedział się serwis DualShockers, na przygotowaną przez twórców kampanię będzie trzeba poświęcić około 10 godzin (podobno dużo więcej, jeśli będzie się chciało odwiedzić wszystkie zakątki zaprojektowanego świata). Najlepsze jest jednak to, że autorzy postarali się o kilka ścieżek, które prowadzą do różnych zakończeń. W efekcie mamy więc otrzymać grę na kilka godzin, którą będziemy mogli z zaciekawieniem przejść więcej niż jeden raz.

Aby nie zdradzać zbyt wiele szczegółów na temat fabuły, dodajmy tylko, że w grze BioMutant będzie można na przykład połączyć siły z przywódcą „złej frakcji”, pomóc mistrzowi „dobrych stworzeń” i doprowadzić do jedności w świecie albo też spróbować wyeliminować jednych i drugich. Wybór będziecie mogli podjąć za kilka miesięcy, premiera BioMutant na PlayStation 4, Xbox One i PC odbędzie się bowiem w przyszłym roku.

Źródło: DualShockers

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Hezen
    0
    Czekałem na tą grę, ale wieść o 10-ciu godzinach wątka fabularnego to jakaś kpina!