Gry komputerowe

Borderlands: The Handsome Collection za darmo. Zapewne domyślacie się gdzie

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Epic Games Store nie zamierza rezygnować z rozdawania interesujących i naprawdę głośnych tytułów, za pośrednictwem czego próbuje przyciągać kolejnych graczy. Tym razem padło na Borderlands: The Handsome Collection.

Borderlands: The Handsome Collection za darmo na Epic Games Store

Tylko w ostatnich dniach osoby posiadające konto na Epic Games Store mogły bez wydawania choćby złotówki poszerzyć swoją kolekcję o GTA 5 oraz Civilization VI. Zarządzający sklepem pozostają przy głośnych tytułach, bo do takowych można zaliczyć również Borderlands: The Handsome Collection.

Od razu wyjaśnić trzeba, iż jest to pakiet, przez co zainteresowani zdobywają nie jedną, ale dwie gry - Borderlands 2 oraz Borderlands: The Pre-Sequel. Mało? To wydanie zawierające również przygotowane dla nich dodatki, na ukończenie całości trzeba zatem zarezerwować sobie wiele godzin. Promocja trwa do 4 czerwca do godziny 17:00 naszego czasu.

To nie koniec. Epic Games Store szykuje kolejne darmowe gry

Gdy tylko wybije wspomniana godzina udostępniona zostanie kolejna darmowa gra. Dotychczasowe przecieki mówiły, że po GTA 5 można będzie pobierać Civilization 6, Borderlands: The Handsome Collection i Ark: Survival Evolved. Do tej pory wszystko się zgadzało, można być niemal pewnym, że podobnie będzie z ostatnim tytułem z tej listy.

Łącznie od początku swojego istnienia, Epic Games Store rozdał swoim klientom już gry o wartości ponad 9000 złotych. Czy przyciągnął tymi promocjami kogoś z Was?

Źródło: epicgames, Cenega Polska

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Warmonger
  3
  Szczerze polecam, jeśli macie wolne 600 godzin ;)
 • avatar
  adamgr
  2
  KCD, JC4 GTAV, CVI, BL ... przecież to rok grania :)
 • avatar
  _SnR_
  1
  Idea darmowych gier jest ciekawa promocja platformy ale nie oszukujmy sie wiekszosc z nasloguje sie w czwartek dodaje gre do biblioteki a jak chce cos kupic to I tak robi to na steam...