Telefony

Brytyjczycy rzucili się na Nokię 3310 (2017)

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
15 komentarzy Dyskutuj z nami

Wygląda na to, że przygotowanie telefonu Nokia 3310 (2017) było świetną zagrywką producenta.

Można w to wierzyć lub nie, ale Nokia 3310 (2017) była jednym z cieszących się największą uwagą urządzeń na targach MWC 2017. Wiele osób zastanawiało się, czy telefon będzie budził podobne zainteresowanie po pojawieniu się w sprzedaży. Wygląda na to, że tak.

W wybranych krajach trwa już przedsprzedaż. Tak jest między innymi w Wielkiej Brytanii i to z niej dochodzą do nas głosy sugerujące, że odświeżenie doskonale znanego modelu sprzed lat okazało się doskonałym pomysłem.

Przedpremierowe zamówienia od Brytyjczyków przyjmuje między innymi Carphone Warehouse. Wedle słów jego przedstawiciele, Andrew Wilsona, zainteresowanie Nokią 3310 (2017) jest „zyskująco duże, wręcz zdumiewające”. Nie padają konkretne liczby, ale do tej pory w Carphone Warehouse podobnego zainteresowania nie budziły nawet topowe smartony, a takie informacje są już dość wymowne.

Dowiedzieliśmy się też, jakich danych na temat urządzenia klienci szukają najczęściej. Obeszło się bez zaskoczenia - chodzi o wytrzymałość baterii, aparat oraz grę Snake.

Przypomnijmy, że Nokia 3310 (2017) wyceniona została na 49 euro.

Źródło: Carphone Warehouse, phonearena

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kessarath
  Dla pracującego Brytyjczyka £42 to nie pieniądz...
  14
 • avatar
  kitamo
  jakby u nas było po 69zł to tez by miała wzięcie.
  Hipsterzy pewnie już szturmują sklepy w UK
  6
 • avatar
  Grinch
  Nie ma co się dziwić.
  Dla Brytyjczyka 49 euro śmiech na sali. Dlatego dla samego posiadania większość może sobie pozwolić i go kupić.
  5
 • avatar
  kombajn
  "dochodzą do nas głosy sugerujące, że odświeżenie doskonale znanego modelu sprzed lat okazało się doskonałym pomysłem." Fakt jest to zaskoczenie że odświeżona Nokia 220 z 2014 roki może budzić jakiekolwiek zainteresowania. Szczególnie gdy "nowa" wersja sprzedawana jest równolegle ze starą kosztująca 29 euro.
  2
 • avatar
  sakkra
  "Pre-register with us and get details on pre-order dates as soon as they are available." - to na pewno nie jest zbieranie zamówień przedpremierowych tylko rejestracja w celu uzyskania informacji gdy będzie możliwe zamówienie przedpremierowe - gosh :/
 • avatar
  Ruter19
  230zł dla WĘŻA ! biore
 • avatar
  Ruter19
  230zł dla WĘŻA ! biore
 • avatar
  borat1979
  Instynkt stadny daje o sobie znać. Zadziwiające jak można ludzi zmanipulować marketingiem wciskając Nokię 220 do innej obudowy i sprzedając dwa razy drożej jako nowy "kultowy" model.