• benchmark.pl
 • Gry
 • Call of Duty: Warzone wciąż imponuje przyrostami popularności
Gry

Call of Duty: Warzone wciąż imponuje przyrostami popularności

przeczytasz w 1 min.

Call of Duty to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Okazuje się, że jej połączenie z rozgrywką w formule battle royale było strzałem w dziesiątkę.

Call of Duty: Warzone już z ponad 30 mln graczy

Pisaliśmy już o bardzo udanej premierze Call of Duty: Warzone. W zaledwie dobę gra przyciągnęła 6 mln graczy, a po czterech dniach trzeba było mówić o przekroczeniu bariery 15 mln graczy. Można było sądzić, że na tym się nie skończy i faktycznie.

Popularność Call of Duty: Warzone ciągle rośnie i to w bardzo szybkim tempie. Ostatni komunikat twórców mówił o aż 30 mln graczy. Ten bez wątpienia rewelacyjny wynik osiągnięto po równo 10 dniach po premierze.

Czym jest Call of Duty: Warzone?

W momencie premiery obiecywano dość intensywny rozwój gry. Póki co można dawać takim zapewnieniom wiarę, ponieważ bardzo szybko urozmaicono zmagania między innymi o tryb Solo. Jak łatwo domyślić się po jego nazwie, jest on dedykowany graczom preferującym zmagania w pojedynkę, a nie w zespole. Co ważne, także tutaj w rywalizacji bierze udział 150 graczy.

A jeśli są wśród Was osoby, które nie poznały bliżej Call of Duty: Warzone, ale chciałby to zmienić to najlepiej zapoznać się z opublikowanym dziś materiałem wideo. Twórcy przybliżają za jego pośrednictwem najważniejsze założenia rozgrywki i elementy, na które zdecydowali się tutaj postawić.

Źródło: @CallofDuty

Warto zobaczyć również:

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bankaigoku
  3
  Zainstalowałem, pograłem i powiem, że jestem skory do podziwu w jak dużym stopniu, ta gra umiała powrócić, w stosunku do dennych poprzednich odsłon. Myślę, że mnie osobiście urzekło umiejscowienie w czasie realiów tego tytułu, odpowiadające czasom teraźniejszym. Nawet modele postaci nie są tak przekoloryzowane, wyglądają w miarę ludzko, a nie jak przypudrowane lalki. System strzelania też zmienił się na plus, bardziej imponuje, chodź jeszcze zmniejszyłbym szybkostrzelność.
  • avatar
   KENJI512
   2
   Włączyłem, zagrałem chwilę, wyłączyłem, poszedłem do pracy... i powiem Wam...

   ...jak wróciłem to znów włączyłem, naprawdę udana gra! :D
   • avatar
    nevermind
    1
    Zagrałem raz, potem drugi raz i jakoś nie mogę się przekonać. Wolałbym jednak klasyczny multi niż ciągle to BR.
    • avatar
     piccardo
     1
     Fajna gierka w dobie kiepskiego BFa.
     • avatar
      pawluto
      1
      CoD zawsze był najlepszy w multi.
      nic dziwnego że teraz znowu rządzi.
      • avatar
       Satoru
       -1
       Gra ciekawa ale od momentu jak mnie bez powodu wyrzuciło z serwera czekam aż boom na koronawirusa minie :)
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Ze znajomymi gramy w to od dnia premiery codziennie. W weekend aż do przesady. Gra naprawdę udana i wciągająca. System strzelania, płynność gry, wszystko jest wg mnie super. Jedyne co to powinni popracować nad błędami, czy to klienta, czy już w samej rozgrywce. Dużo osób nie może grać albo im crashuje grę. Ja muszę grać na zmniejszonym taktowaniu pamięci RAM do 2400 (z 3000 MHz).