Technologie i Firma

Apple rozszerza działalność na polskim rynku. Jest oferta pracy do biura w Warszawie

przeczytasz w 1 min.

Na stronie firmy Apple pojawiła się oferta pracy na stanowisko menedżera ds. PR. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że dotyczy ona polskiego rynku.

Oferta pracy w Apple

Przyszły menadżer dołączy do zlokalizowanego w warszawskim biurze zespołu zajmującego się komunikacją korporacyjną i będzie raportować do kierownika regionalnego.

Jego zadaniami będą przede wszystkim: koordynacja prac z innymi zespołami ds. PR na całym świecie oraz wsparcie we wdrażaniu inicjatyw komunikacyjnych.

Wymagania to między innymi co najmniej 7-letnie doświadczenie w branży PR, doskonała znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie oraz gotowość do częstych podróży służbowych.

praca w apple

Niestety w ogłoszeniu nie podano przedziału, w którym mieści się wynagrodzenie na takim stanowisku.

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie jobs.apple.com.

Apple Store w Polsce

Warto przypomnieć, że w marcu ubiegłego roku pojawiły się doniesienia o tym, że Apple planuje otworzyć sieć sklepów detalicznych na terenie Polski, a to wiązałoby się koniecznością utworzenia krajowego oddziału firmy. Co więcej, poinformowano wtedy, że niektórzy menadżerowie wyższego stopnia są już zatrudnieni. Pierwszy sklep miałby powstać w Warszawie, a zlokalizowany byłby w sąsiedztwie centrali banku PKO BP.

apple store nowy jork

Rekrutacja na stanowisko menadżera ds. PR może stanowić potwierdzenie wspomnianych wyżej informacji. Czas pokaże jakie plany ma firma Apple wobec polskiego rynku.

Źródło i grafiki: Apple

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SadSam
  7
  Nie podali wynagrodzenia ? Jakiego wynagrodzenia, szczesliwiec wybrany z tysiecy kandydatow pedzie placil apple za to ze moze u nich pracowac
  • avatar
   Wenezo
   1
   Z 50 na miech by dali to bym pomyślał
   • avatar
    NiemenCrystal
    1
    Czy wiecie, że szkło kryształowe wykorzystywane jest też w znanej biżuterii firmy Swarovski? Założyciel firmy i twórca legendy marki, Daniel Swarovski, sam produkował szkło kryształowe do swojej biżuterii, a jego autorska receptura jest tajna do dziś. Macie okazję ozdobić swój dom/mieszkanie i wydobyć z niego jeszcze więcej piękna dzięki misom i wazonom ze szkła kryształowego! Podrzucam wam link do takich mis i wazonów, serdecznie polecam

    niemencrystal,com/kategoria-produktu/misy-i-wazony/ (Zamieńcie przecinek na kropkę)
    • avatar
     piomiq
     0
     Znaczy teraz chcą nas wyzyskiwać, nie dziękuję.