Gry

Co nowego na Xbox Live?

przeczytasz w 1 min.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami już dziś startujemy z kolejnym cyklem wiadomości dla graczy.

W "Co nowego na Xbox Live?" prezentować Wam będziemy wszelkie nowości jakie pojawią się w cotygodniowych aktualizacjach usługi Xbox Live. I choć zdajemy sobie sprawę, że Xbox Live nie jest w naszym kraju oficjalnie dostępny to jednak nie jest żadną tajemnicą, że polscy gracze już dawno znaleźli sposób na korzystanie z tej usługi. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się zaproponować Wam ów nowy cykl. Czekamy na komentarze, bo to od Was zależeć będzie czy będziemy go kontynować.

Dzisiejsza aktualizacja Xbox Live nie przyniosła zbyt wiele nowości. Pojawiły sie co prawda dwie produkcje, ale zainteresują one raczej fanów tych konkretnych gatunków gier.

Pierwszą nowością jest zapowiedziana jakiś czas temu Vandal Hearts: Flames of Judgement będąca kolejną już odsłoną dość popularnej serii rpg, w której walka rozgrywana jest w systemie turowym. Gra kosztuje aż 1200 punktów MS. Wszyscy zainteresowani mogą jednak wpierw wypróbować jej wersje demonstracyjną.

Drugim tytułem, który zawitał na XBLA jest nieco dziwna strzelania zatytułowana Death by Cube (800 punktów MS). Dlaczego dziwna? Cóż - sami zobaczcie..

Źródło: Youtube.pl

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  obcypl
  0
  proponuje cykl "co nowego w sprawie Xbox Live PL ;-) cykl krótki i mało w nim treści ale za to jakie emocje wyzwala ;-)
  • avatar
   0
   > "I choć zdajemy sobie sprawę, że Xbox Live nie jest w naszym kraju oficjalnie dostępny to jednak nie jest żadną tajemnicą, że polscy gracze już dawno znaleźli sposób na korzystanie z tej usługi."

   I na pewno w 100% legalnie :P
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    artykuł chyba sponsorowany ;) jakoś dziwnie powiązany z ostatnią akcją Microsoftu w Polsce ;P
    • avatar
     XaRaDaS
     0
     O tak dobry art, daję 5, bo przecież legalnie w Polsce można korzystać z Xkloc Live :D Na pewno ten artykuł się przyczyni do kampanii Nie przerabiam-nie kradnę :D
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      aż się oplułem...

      Skoro piszemy sobie o rzeczach nielegalnych to mam nadzieje że jutro teżcik hackintosha, potem omówienie divxów które się ukazały a potem coś o instalce lewego photoshopa ?

      Używanie LIVE w polsce jest nielegalne bo w/g MS jesteśmy złodziejami.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       co wy pier!£$%? Co ma piernik do wiatraka? Akcja MS jest skierowana przeciwko piractwu a nie podawaniu falszywych danych przy rejestracji do Xbox Live.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        To w Polsce jest Xbox Live ?

        "I choć zdajemy sobie sprawę, że Xbox Live nie jest w naszym kraju oficjalnie dostępny to jednak nie jest żadną tajemnicą, że polscy gracze już dawno znaleźli sposób na korzystanie z tej usługi."

        Benchmark.pl wspiera piractwo i oszukiwanie przy logowaniu do usługi?

        Dość wciskania kitu M$ weź się do roboty a nie oskarżaj graczy za to, że chcą pełnowartościowy produkt.


        Art sponsorowany!