• benchmark.pl
 • Gry
 • CoD: Infinite Warfare po polsku z gwiazdorską obsadą [AKT.]
Gry

CoD: Infinite Warfare po polsku z gwiazdorską obsadą [AKT.]

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
16 komentarzy Dyskutuj z nami

Przy takiej obsadzie jest szansa na naprawdę dobrą polską wersję językową najnowszej części Call of Duty.

AKTUALIZACJA [02.11.2016]: Obsada polskiej wersji językowej gry Call of Duty: Infinite Warfare przedstawia się naprawdę nieźle. Na liście znajdują się takie nazwiska jak Dorociński, Simlat, Bołądź i Boberek. Dwaj pierwsi panowie opowiedzieli co nieco o tym, jak wyglądały prace nad spolszczeniem. Ciekawi? Zatem posłuchajcie:

NEWS [11.10.2016]: Od dłuższego już czasu wiemy, że Infinite Warfare będzie pierwszą grą z serii Call of Duty, która zostanie obdarzona polskim dubbingiem. Firmy Activision (pomysłodawca) i CDP (koordynator) ujawnili wreszcie, kogo usłyszymy w słuchawkach i głośnikach. Jak się sami za chwilę przekonacie, udało się zebrać kilka naprawdę dobrych głosów.

Przystojniak na grafice otwierającej tego newsa to kapitan Nick Reyes – główny bohater gry Call of Duty: Infinite Warfare. W polskiej wersji językowej będzie on przemawiał głosem Marcina Dorocińskiego. 

CoD: Infinite Warfare Dorociński

Podczas rozgrywki usłyszymy także Łukasza Simlata, który wcieli się w postać sierżanta sztabowego Yusefa Omara, Olgę Bołądź w roli porucznik Nory Salter oraz jedynego, niepowtarzalnego Jarosława Boberka, który użyczy głosu Ethanowi, amerykańskiemu żołnierzowi-robotowi. 

CoD: Infinite Warfare Simlat, Bołądź, Boberek

Nie lada ciekawostką jest obecność w obsadzie Mirosława Hermaszewskiego. Pierwszy Polak w kosmosie odegra tajemniczą rolę epizodyczną. 

CoD: Infinite Warfare Hermaszewski

Nabywcy pecetowej wersji gry Call of Duty: Infinite Warfare otrzymają możliwość zabawy z polskim dubbingiem lub w innej wersji językowej (ale bez polskich napisów), natomiast konsolowcy będą mogli przełączać się pomiędzy zlokalizowaną, a oryginalną wersją językową z napisami. Jak gwiazdorska obsada poradzi sobie z kosmicznym CoD-em przekonamy się już 4 listopada.

Aha, w piątek startują beta testy trybu multiplayer na PS4, dostępne dla tych, którzy zamówili grę przed premierą. Dostaliśmy nowy zwiastun, który o tym przypomina:

Źródło: CDP, Activision

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  A Mroczków nie ma ?
  12
 • avatar
  KMyL13
  Moja reakcja przebiegała mniej-więcej tak:
  - Dorociński - o prosze...
  - Simlata - nie kojarzę...
  - Bołądź - coś mi to mówi, ale niewiele...
  - Boberek - WUT?! Ten Boberek?! O cholercia, tego to ja chcę usłyszeć!

  Gry nie kupię (nie martwcie się, nie pójdzie mi na moim złomie, także nie minusujcie "na zaś" - pirata też nie pobiorę), ale po tym co przeczytałem to z ciekawością kiedyś odpalę jakieś klipy na YT z gameplayem i posłucham !)
 • avatar
  vide cui fidas
  Wszystko ładnie pięknie.Lubię tych aktorów ale w grę nie zagram bo szmira straszna,jak będzie oddzielnie remaster to może kupię.
 • avatar
  mutissj
  Gra ogólnie jest schematyczna, monotonna i przereklamowana,

  ale to dzięki masowemu hejtu trzyma się na wysokim poziomie popularności, a to napędza marketing i sprzedaż

  Gdyby nie hejterzy, to ta gra by umarła śmiercią naturalną,
  -1
 • avatar
  Redness
  Jaki bullshit z narzuconym z góry dubbingiem!
  -2
 • avatar
  HoseArkadioMorales
  Wolał bym po angielsku niż ten ich żałosny dubbing
  -3
 • avatar
  Konto usunięte
  W oryginale między innymi Peter Weller, w polskiej wersji przymusowy dubbing. To jest ta gra, która będzie zajmowała 90GB i nawet nie będzie w tej paczce oryginalnych głosów dla tych co nie lubią dubbingu? Mistrzowie kodu job twoju mać ; - )
  -5