Podzespoły

Cooler Master pokaże nowe produkty na CES 2017

przeczytasz w 1 min.

Producent jest obecny na rynku od 25 lat, a w jego ofercie pojawiło sporo ciekawych produktów. W tym roku zaprezentuje kolejne nowości.

Firma Cooler Master jest obecna w branży IT już od 25 lat. Producent nie zamierza jednak spocząć na laurach i już ma w planach nowe, rewolucyjne produkty – część z nich przedstawi na targach CES 2017.

Początkowo znana głównie z kompleksowych rozwiązań chłodzenia podzespołów, przez lata firma Cooler Master konsekwentnie poszerzała listę oferowanych produktów, dążąc przy tym do wypracowania własnego stylu. Efekt wieloletnich prac producenta można odnaleźć w idei kryjącej się za hasłem „Make It Yours”.

„Make It Yours” to stawianie na twórczą stronę użytkowników. Idea realizowana jest przede wszystkim za pomocą obudów z serii MasterCase i MasterBox - korzystających z modularnego systemu FreeForm, ale także zasilaczy, chłodzenia czy peryferii. Cooler Master znany jest też ze wspierania modderów i organizowania zawodów Case Mod World Series.

Cooler Master modding

Tak wygląda teraźniejszość firmy, jednak świętowanie 25-lecia marki to doskonała okazja do porozmawiania o przyszłości. Podczas targów CES 2017 w dniach od 5 do 7 stycznia 2017 zostaną zaprezentowane nowe produkty, jakie Cooler Master wprowadzi na rynek w bieżącym roku – pośród nich znajdą się m.in. nowe chodzenia i obudowy.

Źródło: Cooler Master

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    Poważnie? A myślałem, że zawijają interes i nigdy się już nie wystawią. Inni też coś pokażą?