Aplikacje mobilne

Dashlane Password Manager - ceniony menedżer haseł na Androida

przeczytasz w 1 min.

Dashlane Password Manager pozwala w bezpiecznym miejscu przechowywać wszystkie hasła dostępu do stron internetowych i aplikacji.

Dashlane Password Manager

Wśród szeregu aplikacji na Androida coraz większą popularnością cieszą się tak zwane menedżery haseł. Jeśli również planujecie sięgnąć po tego typu propozycję to być może zainteresować powinniście się Dashlane Password Manager.

Nie jest to najnowsza propozycja, ale to przemawia akurat jedynie na jej korzyść. Została bowiem sprawdzona przez wielu użytkowników i patrząc na wystawiane aplikacji oceny można wyciągać bardzo pozytywne wnioski. Poza tym, twórcy cały czas swój produkt aktualizują, co w tego typu pozycji ma bardzo duże znaczenie.

Jak wskazuje nazwa aplikacji, służy ona głównie do przechowywania w jednym miejscu wszystkich haseł użytkownika - do aplikacji czy stron internetowych, niemniej może je również generować. Przewidziane są też opcje związane z płatnościami elektronicznymi.

Skoro wszystko trzymać mamy w jednym miejscu wypadałoby sprawdzić, czy jest ono bezpieczne. Twórcy chwalą się w tym aspekcie szyfrowaniem AES-256 oraz opcją auto-lock po bezczynności.


Dashlane Password Manager pobrać można ze sklepu Google Play. Do działania wymagany jest Android w wersji 4.0 lub nowszej. W wersji podstawowej aplikacja jest darmowa. Można też zdecydować się na konto Premium, które zapewnia między innymi możliwość synchronizacji pomiędzy różnymi urządzeniami, kopię zapasową danych w chmurze czy priorytetowe wsparcie w razie wystąpienia problemów.

Pobierz: 

Dashlane Password Manager na Androida

Rozmiar pliku:

35 MB

Źródło: Dashlane, lowdown.carphonewarehouse

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Kenjiro
    0
    W wersji podstawowej (darmowej) lepszy jest LastPass, mimo że najnowsza wersja LP ma trochę problemów.