Gry mobilne

Zapowiedziano Diablo Immortal - to nowa gra ...na smartfony

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
18 komentarzy Dyskutuj z nami

Od dłuższego czasu mówiło się, że podczas imprezy BlizzCon 2018 może zostać zapowiedziana nowa gra spod tego znaku. Tak się rzeczywiście stało – oto Diablo Immortal.

Pierwszy dzień imprezy BlizzCon 2018 przyniósł kilka interesujących zapowiedzi. Blizzard ogłosił między innymi nowe Diablo, ale nie – nie jest to czwarta część głównej serii.

Nowe Diablo to Diablo Immortal – co to za gra?

Diablo Immortal – taki tytuł nosi najnowsza produkcja w znanym i lubianym uniwersum. Blizzard zapowiada, że będzie to „pełnoprawne RPG akcji” przeznaczone do zabawy z innymi przez sieć – na smartfonach i tabletach z systemami Android i iOS.

Diablo Immortal screen

Mobilna część będzie osadzona między Diablo 2: Lord of Destruction a początkiem trzeciej odsłony serii. Zaoferuje sześć (modyfikowalnych) klas: Barbarian, Crusader, Demon Hunter, Monk, Necromancer i Wizard. Oczywiście każda z nich ma swoje unikalne cechy.

Same zasady rozgrywki pozostaną niezmienione, lecz – oczywiście – sterowanie zostanie zmodyfikowane w taki sposób, by można było wygodnie grać na ekranie dotykowym. Już teraz możecie obejrzeć…

Oficjalny trailer gry Diablo Immortal:

Twórcy obiecują, że z czasem do gry trafiać będą kolejne klasy, elementy, wyzwania i misje fabularne. Już na start jednak Diablo Immortal oferować ma „pełen życia” świat i dynamiczną rozgrywkę. Cel jest bowiem taki, by zachowane było wszystko to, za co kochamy tę serię. Poniżej możecie zobaczyć jak to wygląda.

Diablo Immortal – gameplay:

Premiera „wkrótce”.

Źródło: Blizzard, Diablo PL, VG247

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sn00p
  To było największe rozczarowanie BlizzCon 2018. Od miesięcy mówiono o pracach nad Diablo 4. Oczekiwania były wielkie. Między Diablo 2 i 3 mieliśmy 12 letnią przerwę. Dało się jakoś przetrwać bo Diablo 2 to rewelacyjna gra. Niestety Diablo 3 od samego początku był porażką. Blizzard nadal zarabia na "trójce" po przez konsole i teraz fony. Ale to "macosze" podejście do serii nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.
  13
 • avatar
  czorcik696
  Wolałbym usłyszeć, że dają sobie spokój z Diablo, bo nie mają pomysłu na rozwój serii, zamiast karmić dzieci mobilkami. Swoją drogą gość na konferencji podsumował moje zdanie o tej grze. Polecam https://www.youtube.com/watch?v=u3I4CLOrSoE&feature=youtu.be
  3
 • avatar
  musslik
  Azjaci będą w wniebowzięci...
  1
 • avatar
  KORGAN
  Kolejne legendarne studio po Bioware które upada.
  1
 • avatar
  musslik
  dubel
  -1
 • avatar
  Zwis88
  No i pięknie, człowiek czeka na coś fajnego a dostaje lepca w ryło mokrą szmatą
 • avatar
  forerun668
  https://www.youtube.com/watch?v=6ggGtPvVz3o Gierka z której będzie 'zrobione' diablo mobile.