Filmy / seriale / VOD

Nowy Doctor Strange na nowym, widowiskowym zwiastunie

przeczytasz w 1 min.

Marvel Studios coraz bardziej rozkręca się z promowaniem filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu. I chyba robi to dobrze.

Nowy zwiastun filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu

Doktor Strange w multiwersum obłędu umieściliśmy na liście najbardziej wyczekiwanych premier kinowych 2022 roku. Jest spore prawdopodobieństwo, że okaże się kuszącą propozycją i chyba nawet wypada trzymać za to kciuki. Kilka dni temu pojawiły się doniesienia, iż będzie to film trwający aż 148 minut.

Zaprezentowany dziś nowy zwiastun liczy sobie z kolei tylko minutę, ale i tak dzieje się na nim sporo. Trudno się jednak dziwić, w końcu to materiał mający zachęcić niezdecydowanych, a poza tym nowa opowieść będzie jeszcze bardziej rozbudowana niż Doktor Strange z 2016 roku. I chyba też mroczniejsza, co można odnosić nie tylko do całości, ale i do samego Doktora Strange'a (ponownie wciela się w niego Benedict Cumberbatch).

Kiedy premiera filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu?

Rozkręcająca się kampania reklamowa sugeruje, że w tym przypadku obejdzie się bez opóźnień. A skoro tak, to fani produkcji Marvela mogą rezerwować sobie czas na 6 maja, bo właśnie tego dnia Doktor Strange w multiwersum obłędu ma pojawić się na wielkim ekranie. Poza zwiastunem przypomina o tym również kolejny plakat.

Źródło: Marvel Entertainment

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bomber2
  1
  Zacny film będzie. Swoją drogą benchmark ma 25 lat z tego co widzę i nie było żadnego posta na głównej z tej okazji? No jak to, jakieś podsumowanie czy coś ;)
  • avatar
   JonahStar
   0
   To będzie całkiem dobry film, ale tutaj: https://doktorstrange2.pl/doktor-strange-2-bedzie-krotki/, przeczytałem, że będzie krótki. Czas trwania to raptem długość pierwszego Iron Mana. Nie wiem czy przy tylu wątkach to wystarczy.