Gry

Takiego Dragon Balla jeszcze nie było

przeczytasz w 1 min.

Dragon Ball: The Breakers to tytuł najnowszej gry w tym uwielbianym przez wielu uniwersum. Zapowiedź budzi mieszane odczucia – z jednej strony dobrze, że to coś nowego, z drugiej pojawiają się pytania: „dlaczego twórcy poszli akurat w tym kierunku?”.

Zapowiedź Dragon Ball: The Breakers

1 potężny agresor kontra 7 ocalałych bez supermocy. Właśnie taki układ sił będzie obowiązywać w Dragon Ball: The Breakers – najnowszej grze osadzonej w świecie Smoczych Kul, a nastawionej na asymetryczną rozgrywkę wieloosobową. Zadaniem tego pierwszego będzie wyeliminowanie ocalałych, którzy to z kolei będą musieli współpracować, aby przechytrzyć swojego oponenta i uwolnić się z czasoprzestrzennej pułapki. 

Dragon Ball: The Breakers screen 1

Za Dragon Ball: The Breakers odpowiada ekipa Dimps Corporation, a więc twórcy obu odsłon serii Xenoverse. Zobacz jak ich najnowsze dzieło prezentuje się na zwiastunie… 

Obejrzyj oficjalny zwiastun Dragon Ball: The Breakers:

Odliczanie do premiery

„Nie możemy się doczekać chwili, w której sprawdzicie to zupełnie nowe podejście do marki Dragon Ball – powiedział Ryosuke Hara, producent The Breakers. – Zapewnimy zupełnie nową, dającą dużo zabawy rozgrywkę asymetryczną, która będzie przystępna, a zarazem bogata i głęboka”.

Dragon Ball: The Breakers screen 2

Ty też nie możesz się doczekać tej chwili? W takim razie wiedz, że w Dragon Ball: The Breakers zagramy w przyszłym roku – na pecetach oraz konsolach tej i poprzedniej generacji. Listę tych ostatnich tworzą: PlayStation 5, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One i Nintendo Switch. Już niedługo mają też wystartować zamknięte beta testy, ale szczegółów jeszcze nie znamy. 

Źródło: Cenega, Bandai Namco

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    DarioKryptoFan
    -8
    Tu macie grę na której można nie typkondid się bawić ale i zarabiać kasiure!!! Nie tonco zwykle gry które zabierają kase k nic jien dają w zamian!

    https://bithub.pl/kryptowaluty/metaverse/ile-mozna-zarobic-podczas-wydarzenia-alpha-w-metaversie-sandbox/