Gry

Techland przekłada premierę Dying Light

przeczytasz w 1 min.

W tym roku nie zagramy.

Dying Light gra

Kilka dni temu pisaliśmy o sporym opóźnieniu premiery Hellraid. Niestety dziś dowiedzieliśmy się, że również druga z ciekawych produkcji szykowanych przez Techland - Dying Light nie pojawi się zgodnie z pierwotnymi planami.

Takowe zakładały bowiem, iż nastawiona na walkę o przetrwanie gra trafi w ręce graczy jeszcze w tym roku. Na ostatniej prostej twórcy zauważyli jednak, iż do dokończenia pewnych elementów potrzeba im nieco więcej czasu. W związku z tym wyznaczona została nowa data premiery - luty 2015 roku.

"Kiedy rozpoczynaliśmy prace nad Dying Light, postanowiliśmy, że naszym priorytetem będzie innowacja. Chcieliśmy dać Wam swobodę ruchu, jakiej jeszcze w grach z otwartym światem nie doświadczyliście.  Po miesiącach ciężkiej pracy jesteśmy tak blisko urzeczywistnienia naszej wizji, że nie wyobrażamy sobie, abyśmy mieli zatrzymać się krok przed metą. Nowa data premiery pozwoli nam w pełni zrealizować naszą wizję innowacyjnej gry „open world”.  Nie będziemy zmuszeni pójść na ustępstwa na żadnej z pięciu platform, na których pracujemy. Dla Was oznacza zaś, że otrzymacie wyjątkową i dopracowaną grę, która z nawiązką wynagrodzi oczekiwanie."

Przypominamy, iż Dying Light pojawić ma się na PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360, a także PlayStation 4Xbox One. Pozostaje nam trzymać kciuki za to, że dodatkowy czas rzeczywiście przełoży się na grę najwyższych lotów.

Warto dodać, iż twórcy obiecali jednocześnie, iż sporo nowych materiałów z gry zobaczyć będziemy mogli na tegorocznych targach E3.


Źródło: Techland, psmania, youtube

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Antiax
  4
  Oczywiście obsuwy są dobre, bo pomagają twórcom dopracować i oddać graczom jeszcze lepszy produkt, ale aktualnie ktoś kto planuje wydać grę na nowe konsole może zbić majątek nie ważne czy ta gra będzie dobra czy fatalna, ponieważ popyt jest tak duży (brak jakichkolwiek interesujących tytułów obecnie) że z pewnością sprzedałaby się w co najmniej milionie egzemplarzy - to jak ktoś gotowy do współpracy :) ?
  • avatar
   Anavrin990
   0
   To było do przewidzenia.Planuja przecież wydać Hellraid więc za bardzo zbiegło by się to w jednym czasie.No i może w mniejszym stopniu premiery innych gier są też przyczyna.Kto wie.W sumie to dobrze niech dopracują do końca, jak faktycznei jest taka potrzeba.
   • avatar
    Maxdamage
    0
    Jednoczesnie dobrze , ze nasi rodzimi developerzy maja jaja i przesuwaja premiery zeby dopracowac gierke, ale jednoczesnie szkoda.

    Nie dlatego ,ze koncept gry mi sie podoba, bo zombie to juz w latach 90 byl przezytek, ale dlatego ze obecnie gier na konsole "nowej generacji" jest doslownie garstka i kto wypuszcza teraz gierke ma prawie gwarantowany sukces.