Pojazdy

Nowa Fiat 500 z mocniejszym silnikiem - tak, „nowa”, bo mówimy o hulajnodze

przeczytasz w 1 min.

Hulajnogi elektryczne mają w Polsce swoich sympatyków, a Fiat 500 to jedna z tych rodzin, które cieszą się u nas dużą popularnością. Jeśli rozglądacie się właśnie za takim pojazdem, to może was zainteresować informacja, że pojawiła się nowa, mocniejsza wersja.

Fiat 500 – hulajnoga elektryczna ze słynnym logo 

Fiat F500-85 to (jak zapewnia producent) porządna hulajnoga elektryczna, która z powodzeniem sprawdzi się w mieście. Dzięki niej szybko i bezproblemowo mamy dostać się do pracy czy sklepu – bez korków i bez bezpośredniego kontaktu z innymi osobami. Nowy model ma przede wszystkim mocniejszy silnik, ale nie jest to jedyna nowinka.

Zacznijmy jednak od silnika. Otóż sercem tej 13,5-kilogramowej hulajnogi jest 350-watowy motor, który jest w stanie rozpędzić ją do 25 km/h. Dzięki 8,5-calowym kołom pojazd radzi sobie z niewielkimi wzniesieniami. Z kolei pełne ładowanie akumulatora o pojemności 7500 mAh zajmuje maksymalnie 4 godziny i pozwala na przejechanie do 20 km.

Wspomnieliśmy jednak o innej nowince. Jest nią mianowicie LED-owy wyświetlacz cechujący się bardzo wysokim poziomem energooszczędności. Prezentuje on informacje na temat aktualnej prędkości, pokonanego dystansu oraz poziomu naładowania akumulatora. 

Ile kosztuje nowa, mocniejsza hulajnoga Fiat F500-85?

Składana konstrukcja, odporność na zachlapania, wysokiej jakości hamulec tarczowy, oświetlenie z przodu i z tyłu oraz przystosowanie do osób o wadze aż do 140 kg to kolejne cechy charakterystyczne hulajnogi Fiat F500-85. Jej cena wynosi natomiast 1799 złotych

Źródło: 4cv

Czytaj dalej o pojazdach elektrycznych: 

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pawluto
  3
  20 km...dla mnie to całkowita dyskwalifikacja sprzętu...
  • avatar
   Barubar24
   0
   Z kolei pełne ładowanie akumulatora o pojemności 7500 mAh ... tyle to mają 2 smartfony, albo tablet. Może chodzi o 7,5A ???