Smartfony

Galaxy Note 5 pokazany na bardzo realistycznych grafikach koncepcyjnych

przeczytasz w 1 min.

Automatycznie wysuwający się rysik i delikatnie zakrzywiona obudowa?

Galaxy Note 5 render

Do premiery Galaxy Note 5 stawiamy już naprawdę duże kroki, a zatem coraz większa liczba doniesień na temat tego urządzenia mało kogo zapewne dziwi. Zazwyczaj mowa o specyfikacji, ale tym razem poświecimy chwilę temu, jak nowy Note może prezentować się od strony wizualnej.

Jeśli chodzi o tę kwestię to przecieków było zdecydowanie mniej, ale nie przeszkodziło to Ivo Mariciowi w stworzeniu niezwykle realistycznie prezentujących się grafik koncepcyjnych. Spodziewać można się tego, iż Galaxy Note 5 nawiązywać będzie nie tylko do swojego poprzednika, ale również do Galaxy S6 i zostało to tutaj uwzględnione, tak samo jak elementy mogące stanowić zupełną nowość.

Mowa chociażby o automatycznie wysuwającym się rysiku, który wydaje się coraz bardziej prawdopodobny. Bardzo ciekawie wygląda też zakrzywiony tył obudowy, który mógłby znacząco poprawić komfort trzymania urządzenia w dłoni. Można zastanawiać się także na tym, jaki materiał pokrywać będzie tylny panel. Poprzednie modele Galaxy Note oferowały tworzywo skóropodobne, ale być może producent i tutaj zdecyduje się na połączenie metalu i szkła.


Co powiedzielibyście na taki wygląd Galaxy Note 5? Wciąż nie wiemy, kiedy urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane. Coraz głośniej mówi się jednak o tym, że nie będziemy czekać do wrześniowych targów IFA i zobaczymy je już w sierpniu.

Źródło: youtube

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  9
  Mam nadzieje ze te wszystkie info o braku MicroSD i obudowie jak w S6 się nie potwierdzą...
  • avatar
   limera1n
   2
   zaciera się granica pomiędzy renderem a rzeczywistością :o
   • avatar
    DrathVader
    0
    To render? Nieźle.