Smartfony

Te informacje na temat Galaxy Note 9 brzmią optymistycznie, ale czy mogą się spełnić?

przeczytasz w 1 min.

Nieoficjalne doniesienia sugerują, iż Galaxy Note 9 zostanie wyposażony w baterię 4000 mAh. Byłaby to duża zmiana (na plus) względem poprzednika.

Galaxy S9Galaxy S9+ na dobre rozgościły się już na rynku, a zatem Samsung może spokojnie finalizować prace związane z innym bardzo ważnym smartfonem na ten rok. Informacje na temat Galaxy Note 9, bo o nim mowa, brzmią niezwykle optymistycznie. Do tego stopnia, iż trudno w nie uwierzyć.

Jest szansa, iż czytnik linii papilarnych ukryty zostanie tutaj pod wyświetlaczem. Niektórzy z pewnością ucieszyliby się z takiego rozwiązania, ale jeszcze więcej zwolenników znalazłaby bez wątpienia pojemna bateria. Nieoficjalne doniesienia sugerują, iż Galaxy Note 9 zostanie wyposażony w baterię 4000 mAh.

Wprawdzie nie moglibyśmy mówić o jakimkolwiek rekordzie, ale byłaby to bardzo duża różnica względem Galaxy Note 8 (3300 mAh). Pytanie, czy producent faktycznie zdecyduje się na taki krok? Nie jest tajemnicą, iż do kwestii baterii podchodzi ostatnio niezwykle ostrożnie, wszyscy cały czas mamy w pamięci Galaxy Note 7, który właśnie przez problemy z bateriami musiał zniknąć ze sklepowych półek.

Evan Blass (@evleaks) zdradził ostatnio, iż Galaxy Note 9 rozwijany jest pod kodową nazwą Crown. Odnośnie pozostałych elementów specyfikacji wymienia się 6.4-calowy wyświetlacz Super AMOLED o proporcjach 18.5:9, procesor Qualcomm Snapdragon 845 / Exynos 9810 (w zależności od rynku), a także 6 GB RAM i 128 pamięci wewnętrznej.

Źródło: @evleaks

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Gatts-25
    -1
    Samsung już jest gotowy na wdrożenie swoich "8nm" ale czy to zrobi przekonamy się.Czyżby NOTE 9 jeżeli nie zostanie wydany z SOC EXYNOS 9xxx w 8nm miał nie być ostatnim flagowym fonem ,który zostanie wydany przez tego producenta w tym roku gdyby rzeczywiście zastosowali jeszcze tutaj drugą generację 10nm LPP także ze swojej stajni to się przekonamy już niedługo.