Gry

Końcówka września w Game Pass na bogato

przeczytasz w 1 min.

Deathloop jest już dostępny, ale to nie koniec nowości, jakie na drugą połowę września przygotowano dla abonentów Game Pass.

Nowości w Game Pass na koniec września

 • Moonscars (chmura, konsole, PC) – 27 września
 • Grounded - Full Release (chmura, konsole, PC) – 27 września
 • Let’s Build A Zoo (chmura, konsole, PC) – 29 września
 • Valheim - Game Preview (PC) – 29 września
 • PAW Patrol Grand Prix (chmura, konsole, PC) – 30 września

Na pewno mamy do czynienia ze sporą różnorodnością jeśli chodzi o gatunki i klimat. Mroczne, zaliczane do metroidvani Moonscars przygotowano dla pełnoletnich graczy, przy Let’s Build A Zoo, PAW Patrol Grand Prix mogą dobrze bawić się zwłaszcza najmłodsi.

Uwagę zwraca znane już z racji programu wczesnego dostępu Grounded. Znane i bardzo dobrze oceniane. Niewtajemniczonym dodajmy, że jest to survival, w którym trzeba pomóc przetrwać bohaterom zmniejszonym do rozmiarów mrówki. Do tego samego gatunku należy Valheim, również dostępny od pewnego czasu w ramach wczesnego dostępu, gdzie zresztą okazał się wielkim przebojem. Abonenci PC Game Pass mogą teraz sprawdzić, czym przyciągnął miliony. Mitologia nordycka i ogólna otoczka sprawiają, że w tym przypadku do zabawy przystępować powinni nieco starci odbiorcy niż w przypadku Grounded.

Największy hit, Deathloop, jest już dostępny

Na liście mamy pięć gier, na infografice aż dziesięć. Obejmuje ona bowiem także te propozycje, które już udostępniono, to pełne zestawienie na drugą połowę września. Dla wielu graczy największy hit końcówki tego miesiąca to bezsprzecznie świetnie oceniany Deathloop, o którego premierze w Game Pass już pisaliśmy.

Game Pass

Poza nim Microsoft rozbudował swoją usługę także o symulator Hardspace: Shipbreaker, platformówkę SpiderHeck, przygodówkę Beacon Pines i wersję Preview obiecująco zapowiadającego się Slime Rancher 2. Przynajmniej dla graczy, którzy sympatyzują z sandboxami i kolorową grafiką.

Źródło: xbox

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  barteko2k
  1
  Na bogato w Hujjj
  • avatar
   maluszek88
   0
   Valhaim Kozak gierka. Nabiłem ponad 150 godzin i nie skończyłem. Jak ktoś kocha ścinać drzewa i kopać surowce plus eksploracja i walka. to polecam bardzo. Grounded tez super gierka. Kochanie zmniejszyłem dzieciaki w formie gry plus crafting, walka, pety i ogólnie ciekawa eksploracja. Jak zabijesz swoją pierwsza biedronke to zrozumiesz haha
   • avatar
    Rysiu54
    0
    No to nie ma co, nawet ten PC Expert Pass się opłaca, żeby sobie po pracy odpocząć czy jak ktoś pisze licencjat czy magisterkę - opcja w sam raz wygląda na to.