• benchmark.pl
 • Gry
 • Gamescom 2012: gry GTA 5 i Watch Dogs wielkimi nieobecnymi targów
Gry

Gamescom 2012: gry GTA 5 i Watch Dogs wielkimi nieobecnymi targów

przeczytasz w 2 min.

Wszyscy chcieli je zobaczyć

Po targach E3 już wkrótce przyjdzie pora na kolejny smakowity kąsek dla fanów gier. Będzie nim oczywiście największa europejska impreza dla graczy, czyli kolejna odsłona Gamescom.

Odbywające się w Kolonii targi w tym roku wystartują 15 sierpnia, a zwiedzający wstęp na nie będą mieli już dzień później. Choć zapewne odbędą się tam pokazy naprawdę wielu interesujących tytułów, to wiemy już, że co najmniej dwóch gier będzie wszystkim bardzo brakowało.

Gamescom 2012 targi gier komputerowych i cyfrowej rozrywki

Wszystko wskazuje na to, że największym nieobecnym będzie GTA 5. Co prawda Rockstar oficjalnie nie zapowiadało, że pojawi się w Kolonii, ale wszyscy na to liczyli. Smaku narobiły pierwsze pokazane screeny z gry oraz filmik promujący targi, w którym pojawiło się jej logo.

Zapewne sami organizatorzy także chcieliby pokazu tak oczekiwanego tytułu, ale bardzo szybko wyjaśniono, że na Gamescom 2012 się on nie odbędzie.

"Rockstar Games nie planuje i nigdy nie planowało pokazywać się na Gamescom 2012. Usunęliśmy już wszystkie materiały dotyczące nowej gry tego producenta, które mogły wprowadzić obserwatorów w błąd. Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane." - Franko Fischer, menedżer ds. komunikacji na targach Gamescom 2012

GTA 5 gra targi Gamescom 2012

Gracze, którzy liczyli na pierwszą prezentację GTA 5 nie poprawią sobie humoru oglądając inny niezwykle gorący tytuł, jakim bez wątpienia jest już Watch Dogs. Ubisoft pokazał już tę produkcję na targach E3, ale w Kolonii nie zaprezentuje jej ponownie. Producent wybiera się do Niemiec, ale demonstrował będzie gry Assassin's Creed III oraz Far Cry 3.

Watch Dogs gra tagi Gamescom 2012

Pozostaje mieć nadzieję, że Gamescom 2012 wynagrodzi nam brak tych dwóch produkcji innymi. Być może któryś z producentów zaprezentuje coś, co zostanie taką rewelacją jak Watch Dogs na E3.
 

Więcej o grach:

Źródło: computerandvideogames, gamescom-cologne

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SoundsGreat
  2
  Zanim to będzie na PC to już chyba wyjdzie następna generacja konsol. Widzę taką wspólną premierę rok bądź dwa po tej na X i PS3. Reasumując niejeden z nas ojcem zostanie do tego czasu...
  • avatar
   MsStrychu
   -1
   Przepraszam za wyrażenie rozpierdują sobie;P ci producenci.
   • avatar
    Hedrox
    0
    Może chociaż coś nowego o Dishonored będzie? Jeśli tak to ja będę usatysfakcjonowany.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Dwie gry na, które czekam.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      czekam z niecierpliwością co pokaże ubisoft
      • avatar
       RexRX
       0
       A mogło być tak fajnie.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Ja pojadę specjalnie dla AC3 i FC3 ;D
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         To było do przewidzenia że GTA V nie bedzie na Gamescom 2012. Jakoś ogółnie panowie z R* nie chwalą się tym co już zrobili.
         • avatar
          MiKo400
          0
          Szkoda braku GTA V na targach w końcu na co jak na co, ale na kolejną część tej serii czeka się z zapartym tchem. Nawet dwa screeny wrzucone ot tak nie wiadomo jak i kiedy wywołały wielkie domysły, spekulacje, lecz twórcy bardzo nas ze swoim dziełem nie oswajają, jednak mam cichą nadzieję że do końca wakacji coś jeszcze na temat GTA V powiedzą. :)
          • avatar
           Sakret
           0
           Pewnie zajęci tworzeniem gry są :D
           • avatar
            Konto usunięte
            0
            hmm może po prostu zrozumieli im większy kąsek tajemniczości tym lepszy marketing a im lepsza potem po premierze gra, lepiej odbierana przez graczy tym lepszy szacunek jest dla studia które ją stworzyło... tak bywa z wielkimi tytułami i już nawet nie chodzi tutaj o gry. :)