Internet

Po tej zmianie Gmail będzie nawet wygodniejszy niż do tej pory

przeczytasz w 1 min.

Do użytkowników poczty Gmail dociera już nowinka, dzięki której korzystanie z niej będzie jeszcze wygodniejsze. Łatwiej i szybciej dokonamy najważniejszych ustawień.

Łatwa i szybka zmiana ustawień w Gmail

Trudno zaprzeczyć, że Gmail jest jedną z najwygodniejszych skrzynek mailowych w przeglądarce. Problem w tym, że gdy coś nam jednak nie pasuje, to dotarcie do odpowiednich opcji pozwalających zmienić to czy inne ustawienie, wymaga wielu klików i zajmuje dużo czasu. Google o tym wie i zapowiada zmiany.

Gmail szybkie ustawienia

Jeśli jeszcze nie dotarła, to lada chwila dotrze do was aktualizacja, dzięki której Gmail będzie jeszcze wygodniejszy. Nowe menu szybkich ustawień (rozwijane po prawej stronie ekranu) umożliwi łatwą i bezproblemową zmianę: 

 • typu skrzynki odbiorczej, 
 • układu interfejsu, 
 • pozycji okienka odczytu, 
 • motywu graficznego
 • czy też widoku wątku (włącz/wyłącz).

Dodatkowym plusem będzie to, że wszystkie zmiany, na jakie się zdecydujecie, będą widoczne od razu – nie będzie trzeba ich zapisywać, w przeciwieństwie do tego, jak to wygląda obecnie. W przypadku więc, gdybyście z nich jednak nie byli zadowoleni, to szybko je wycofacie. 

Ustawienia Gmail pod kontrolą. Mała rzecz, a cieszy

Najważniejsze jest jednak to, że wreszcie nie będzie trzeba przekopywać się przez Ustawienia. No chyba, że będziemy chcieli wprowadzić jakąś większą zmianę, wtedy – po staremu. 

Dodajmy na koniec, że aktualizacja nie wprowadzi żadnych nowych ustawień, a jedynie zwiększy komfort i przyspieszy dostawanie się do nich. To mała rzecz, a cieszy!

Źródło: Google Blog, MSPowerUser

Czytaj dalej o usługach Google: 

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kerebron
  1
  Lepiej niech dadzą wreszcie możliwość usunięcia z UI tego cholernego Meeta. -_-