Gry

Oficjalna gra Monster Energy Supercross po raz drugi

przeczytasz w 1 min.

Ekipa Milestone opublikowała dwa materiały wideo pozwalające rzucić okiem na to, jak wygląda rozgrywka w Monster Energy Supercross - The Official Videogame 2.

Niespełna rok temu na rynku zadebiutowała gra Monster Energy Supercross - The Official Videogame, a już w lutym pojawi się jej druga część. Fani mają nadzieję, że będzie reprezentowała wyższy poziom, ale najnowsze zapisy rozgrywki budzą mieszane uczucia: jedni są zachwyceni, inni niekoniecznie.

Z jednej strony Monster Energy Supercross - The Official Videogame 2 zdaje się wyglądać lepiej niż „jedynka”. Z drugiej zaś nadal niekoniecznie jest to właśnie to, na co niektórzy by liczyli. Należy tylko pamiętać, że oczywiście nie można wydawać werdyktu na podstawie filmików… A to już one:

Gra Monster Energy Supercross - The Official Videogame 2, której premiera planowana jest na 8 lutego 2019 roku, będzie oficjalną grą tytułowych mistrzostw. Będzie zawierać ponad 80 zawodników rywalizujących w klasach 250SX i 450SX, wraz z ich maszynami oraz komplet torów.

Twórcy (a więc mająca spore doświadczenie ekipa Milestone) zapowiadają również zaktualizowany tryb kariery, zaawansowany tryb modyfikacji pojazdu oraz ulepszony edytor torów. Nie da się ukryć, że brzmi to wszystko bardzo obiecująco. Platformy docelowe to PC, Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Źródło: Milestone

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    1
    "The Official Videogame" w tytule gry nigdy nie zwiastuje porządnej gry, raczej coś co dodaje się do gazet już na premierę.

    Te trailery wyglądają fatalnie. Może się nie znam, ale jak lecisz kilka metrów nad ziemią i spadasz to powinno być słychać jakiś dźwięk upadku? Bo na tych filmikach upadasz jak aniołek bez żadnego dźwięku